Полтавська область, Кременчуцький район

Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

ДО ВАШИХ ПОСЛУГ – Комунальна установа  «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради»

Центр знаходиться за адресою: м. Глобине, вул. Гагаріна,1

Телефон: 2-42-50

E-mail: KU.centrsocposlug@gmail.com

ЗАВЖДИ РАДІ БАЧИТИ ВАС:

понеділок - четвер з 8.00 до 17.15;

п'ятниця з 8.00 до 16.00;

перерва на обід з 12.00 до 13.00

Директор Центру – Грицай Світлана Вікторівна

Основними завданнями Центру є: проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Міністерством соціальної політики України, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

У центрі створено такі відділення:

Відділення соціальної роботи: (завідувач відділення - Недосіка Оксана Сергіївна)

Проведення соціальної роботи з особами/сім’ями, зокрема інформаційно-просвітницька, соціально-профілактична робота, оцінювання потреб осіб/сімей у соціальних послугах, організація надання їм соціальних послуг шляхом ведення випадку, моніторинг надання соціальних послуг центром, соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу, соціальний патронаж, осіб, які відбули покарання у виді обмеження або позбавлення волі на певний строк, а також звільнених від подальшого відбування таких покарань; соціального супроводу особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, за місцем їх проживання/перебування.

Відділення натуральної та грошової допомоги: (завідувач відділення – Куліченко Світлана Василівна)

Надання натуральної та грошової допомоги (продукти харчування, предмети і засоби особистої гігієни, санітарно-гігієнічні засоби для прибирання, засоби догляду, одяг, взуття, інші предмети першої необхідності, організація харчування, забезпечення паливом тощо) особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах; видача технічних засобів реабілітації з пункту прокату, користування послугою «соціальне таксі».

Відділення соціальної допомоги вдома за місцем проживання (завідувач відділення – Мартиненко Тетяна Анатоліївна).

Надання соціальних послуг догляду вдома.

Відділення надання соціальних послуг в умовах денного перебування  (завідувач відділення – Береговенко Валентина Іванівна)

Надання протягом дня дітям/особам з інвалідністю, громадянам похилого віку, у яких немає медичних протипоказань для перебування в колективі, соціальних послуг денного догляду, соціальної адаптації, соціальної реабілітації та інших соціальних послуг з метою усунення обмежень життєдіяльності.

Підставою для надання соціальних послуг відділеннями  Центру є:

направлення особи/сім’ї для отримання соціальних послуг, видане на підставі відповідного рішення відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Презентація роботи центру