ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за  2023 рік

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за І півріччя 2023 року в порівнянні з І півріччям 2022 року

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за 2022 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за І півріччя 2022 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради  за 2021 рік.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за І півріччя 2021 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за 2020 рік.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за І півріччя 2020 року.