Полтавська область, Кременчуцький район

ІНФОРМАЦІЯ ПРО РОБОТУ ІЗ ЗВЕРНЕННЯМИ

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради  та виконкому ради за І півріччя 2020 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради  та виконкому ради за 2019 рік.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради  та виконкому ради за І півріччя 2019 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради  та виконкому ради за 2018 рік.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради  та виконкому ради за 9 місяців 2018 року

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за І півріччя 2018 року.

Інформація про роботу із зверненнями громадян Глобинської міської ради та виконкому ради за ІІІ квартал 2018 року