Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відділ соціального захисту та охорони здоров'я

Начальник відділу: НОРЕНКО Людмила Василівна

 

Основні завдання та функції:
 • Забезпечення реалізації на території громади повноважень місцевого самоврядування та державної політики у сфері соціального захисту населення, охорони здоров’я, запобігання домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, організація надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.
 • Надання місцевих гарантій соціального захисту, соціальної підтримки мешканцям громади пільгової категорії, внутрішньо переміщеним особам, військовослужбовцям та членам їх сімей.
 • Визначення та реалізація соціальних пріоритетів розвитку громади, розробка місцевих програм соціального та медичного спрямування, проєктів, інших програм та заходів щодо підтримки вразливих категорій населення.
 • Створення умов для розвитку місцевих програм з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, сімейної та ґендерної політики, протидії торгівлі людьми, запобігання насильству в сім’ї та реалізації цих заходів, підтримка внутрішньо переміщених осіб, військовослужбовців, членів сімей загиблих військовослужбовців.
 • Організація надання базових соціальних послуг особам/сім’ям за результатами оцінювання потреб особи/сім’ї, вжиття заходів з надання інших соціальних послуг особам/сім’ям шляхом створення мережі надавачів соціальних послуг та/або залучення надавачів соціальних послуг недержавного сектору (шляхом соціального замовлення, державно-приватного партнерства, конкурсу соціальних проєктів, соціальних програм тощо) та/або на умовах договору з іншими органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями.
 • Організація надання соціальних послуг бездомним особам; проведення відповідно до чинного законодавства України заходів, спрямованих на запобігання бездомності осіб.
 • Визначення потреби населення в соціальних та реабілітаційних послугах, встановлення надавачів цих послуг залежно від потреб громади у відповідних послугах.
 • Підготовка в установленому порядку пропозиції щодо створення, реорганізації і ліквідації закладів, установ і підприємств, які надають соціальні послуги, медичні послуги та відносяться до комунальної власності територіальної громади.
 • Планування, моніторинг, контроль та оцінювання якості надання соціальних послуг.
 • Координація та підтримка діяльності закладів, установ та підприємств сфери соціального захисту та охорони здоров’я усіх форм власності, розташованих та території громади.
 • Сприяння матеріально-технічному забезпеченню і розвитку закладів охорони здоров’я та надавачів соціальних послуг, що знаходяться в комунальній власності громади.
 • Здійснення в межах повноважень контролю за дотриманням вимог законодавства у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, надання соціальних послуг, сімейної та ґендерної політики,  протидії торгівлі людьми.
 • Здійснення інших повноважень, покладених на Відділ, відповідно до законодавства України.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень