Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ інформує

cz1603@czpoltava.gov.ua
Web-портали:

Директор: Мороз Олександр Григорович

Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

«Ким бути?», «Яку професію обрати?»…

Надзвичайно актуальне питання, що постає перед випускними шкіл. Причому іноді питання стоїть не куди піти навчатися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

16:51 07.10.2019

Сервіси служби зайнятості у смартфоні

Змінюється світ, змінюємось і ми. Так і діджиталізація сервісів стала вже звичною справою. Наразі вона сприймається користувачами як ознака зручності й доступності послуг, виявленнядо них лояльності та турботи. Служба зайнятості теж прагне наблизити соціальні послуги до потенційних клієнтів: роботодавців та шукачів роботи, тому активно впроваджує електронні сервіси з використанням інтернет-технологій.

16:51 03.10.2019

День рятівника

24 вересня в Жуківській загальноосвітній школі I-II ступенів відбувся профінформаційний груповий захід для учнів 8 – 9 класів за участю представників Глобинської районної філії Полтавського ОЦЗ та Глобинського районного сектору Головного управління ДСУЗНС у Полтавській області. Працівники місцевого підрозділу ДСНС розповіли про пожежно – технічне обладнання пожежної автоцистерни та нагадали правила поведінки у разі виникнення пожежі та надзвичайної ситуації.

14:10 26.09.2019

Втратили роботу і не заєте, що робити далі - звертайтесь до центру зайнятості, де кваліфіковані працівники безоплатно допоможуть в пошуках нової роботи та призначать матеріальну допомогу по безробіттю

Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є !

09:51 11.09.2019

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Останнім часом в нашій мові з’являється багато запозичених слів, які не тільки складні у вимові, а й не зрозумілі за значенням. Наприклад, «рекрутинг» і похідні від нього «рекрутер», «рекрутинговий». Ці поняття напряму пов’язані з пошуком і підбором персоналу. Але як розібратись роботодавцю в нюансах рекрутингових послуг, що пропонують численні агентства? І які переваги має рекрутинг від державної служби зайнятості?

08:54 16.08.2019

Легальна трудова зайнятість: можливість чи обмеження?

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною, особливо серед молодих шукачів роботи? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

15:11 26.07.2019

Шановні роботодавці!

Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» (далі — Закон) роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії) незалежно від місцезнаходження. Звіт подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії(й).

10:13 12.07.2019

Підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів

У 2019 році продовжується програма служби зайнятості щодо підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+, які мають 15 років страхового стажу. На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Навчання проводиться на професії «Кухар», «Кондитер», «Столяр будівельний» та спеціальності «Медсестринство», «Комп’ютерні технології» тощо.

10:00 11.06.2019

ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Послуги Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості можуть отримати роботодавці, які мають потребу у працівниках, а також громадяни, які звільнені з роботи з різних причин, випускники вузів, професійно-технічних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл, внутрішньо переміщені особи, звільнені з місць позбавлення волі, демобілізовані, особи з обмеженими фізичними можливостями, а також громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

09:03 11.06.2019