Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ інформує

cz1603@czpoltava.gov.ua
Web-портали:

Директор: Мороз Олександр Григорович

Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

Підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів

У 2019 році продовжується програма служби зайнятості щодо підтримання конкурентоспроможності громадян на ринку праці шляхом видачі ваучерів для осіб вікової категорії 45+, які мають 15 років страхового стажу. На підставі ваучера здійснюється перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності. Навчання проводиться на професії «Кухар», «Кондитер», «Столяр будівельний» та спеціальності «Медсестринство», «Комп’ютерні технології» тощо.

10:00 11.06.2019

ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Послуги Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості можуть отримати роботодавці, які мають потребу у працівниках, а також громадяни, які звільнені з роботи з різних причин, випускники вузів, професійно-технічних закладів, середніх загальноосвітніх шкіл, внутрішньо переміщені особи, звільнені з місць позбавлення волі, демобілізовані, особи з обмеженими фізичними можливостями, а також громадяни, які бажають змінити професію або місце роботи, влаштуватися на роботу за сумісництвом чи у вільний від навчання час.

09:03 11.06.2019