Глобинське управління Кременчуцької філії Полтавського ОЦЗ інформує

E-mail: cz1603@czpoltava.gov.ua
Web-портали:

Директор: Мороз Олександр Григорович

Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

Професійна орієнтація учнівської молоді громади.

18 грудня 2023 року фахівцями Глобинського управління Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості була проведена професіографічна екскурсія для учнів 9-Б класу Глобинського ліцею №5 Глобинської міської ради.

15:01 21.12.2023

Послуги для внутрішньо переміщених осіб від служби зайнятості

Державна служба зайнятості пропонує ряд сервісів та послуг, спрямованих на сприяння у працевлаштуванні переселенців на новому місці. Зверніть увагу, щоб скористатися деякими послугами, не обов’язково реєструватися в центрі зайнятості. Це, зокрема – підбір роботи, профорієнтаційні послуги, отримання ваучера на навчання тощо.

14:23 22.09.2023

Послуги для внутрішньо переміщених осіб від служби зайнятості

13:26 22.09.2023

МОЖЛИВОСТІ БЕЗОПЛАТНОГО ДЛЯ ОСОБИ НАВЧАННЯ НА ПІДСТАВІ ВАУЧЕРА НА ОСВІТУ