Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ інформує

cz1603@czpoltava.gov.ua
Web-портали:

Директор: Мороз Олександр Григорович

Графік роботи: понеділок-четвер з 08:00 до 17:15 год., п’ятниця з 08:00 до 16:00 год

Допомога по частковому безробіттю на період карантину

Поняття часткового безробіття не є новинкою українського законодавства. Надання допомоги по частковому безробіттю було запроваджено  Законом України "Про зайнятість населення" ще в 2012 році для подолання наслідків фінансової кризи 2008-2010 років. Саме тоді держава запропонувала такий вид гарантії зайнятості працівникам і водночас – фінансову підтримку роботодавцям, щоб зберегти робочі місця і стабілізувати економіку країни.

10:08 05.06.2020

ДОПОМОГА ПО ЧАСТКОВОМУ БЕЗРОБІТТЮ

30 березня 2020 року прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв‘язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) (проект №3275 від 29.03.2020).

16:26 31.03.2020

Легалізація ринку праці допоможе підняти стандарти життя в Україні

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким способом роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.  Але від цього можуть страждати обидві сторони трудових відносин.

13:19 04.03.2020

Державна служба зайнятості - найбільша база можливостей

Сьогодні чимало компаній будують свій бізнес на максимальному використанні праці неоформлених працівників. Така практика руйнує трудові відносини і показує, наскільки бізнес нехтує правом працівників бути повноцінною стороною цих відносин.

15:24 06.02.2020