Глобинське управління Кременчуцької філії Полтавського ОЦЗ інформує

Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості надає платні послуги!

Запрошуємо до співпраці! Державний навчальний заклад «Полтавський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» запрошує до співпраці  і пропонує розширити знання і підвищити кваліфікацію на короткотермінових курсах за такими напрямками:

13:09 06.04.2021

Гендерні аспекти ринку праці

Нещодавно на Полтавщині презентували Гендерний профіль області. Один із розділів документа – Зайнятість та безробіття. До його створення долучилася Полтавська обласна служба зайнятості.

17:20 30.03.2021

Послугами обласної служби зайнятості за перший місяць року скористалися 48,8 тисячі громадян

Протягом січня 2021 року послуги обласної служби зайнятості отримали 48,8 тисячі громадян, які шукали роботу. Із них 33 тисячі людей мали статус зареєстрованого  безробітного.

08:17 12.02.2021