Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ інформує

Праця на землі – це покликання

І це власним прикладом довів майбутнім випускникам школи керівник ФГ "АГРОСВІТ-СВ" Валерій Ведмідь. Саме 20 листопада до цього родинного господарства, яке спеціалізується на вирощуванні зернових культур та фруктових дерев, на професіографічну екскурсію, організовану фахівцями Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості, завітали учні Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №3.

21:26 25.11.2019

Захоплююча екскурсія у світ професій «зі смаком»

15 листопада учні Глобинськоїзагальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №4 мали можливість в реальних умовах ознайомитися з професіями, що створюють смаколики. Адже фахівці Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості організували для них неймовірно цікаву та пізнавальну екскурсію на ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат».

21:22 25.11.2019

Як не порушити порядок перебування на обліку в службі зайнятості?

Досить часто громадяни, які звернулися до державної служби зайнятості, опиняються в ситуації, коли з певних причин припиняється їх реєстрація як безробітних і вони одночасно втрачають право на матеріальне забезпечення. Уникнути непорозумінь, допоможуть наші роз’яснення.

10:37 08.11.2019

МАНДРІВКА У СВІТ «СОЛОДКИХ» ПРОФЕСІЙ

Як відомо, цукор є невід’ємною складовою більшості улюблених ласощів дітей та дорослих. І нещодавно учні Пустовійтівської ЗОШ мали змогу поринути у цікавий світ цукроваріння завдяки екскурсії на ТОВ «Цукорагропром», організованій фахівцями Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

16:02 30.10.2019

Як започаткувати власний бізнес за допомогою служби зайнятості

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

17:11 24.10.2019

«Ким бути?», «Яку професію обрати?»…

Надзвичайно актуальне питання, що постає перед випускними шкіл. Причому іноді питання стоїть не куди піти навчатися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

16:51 07.10.2019

Сервіси служби зайнятості у смартфоні

Змінюється світ, змінюємось і ми. Так і діджиталізація сервісів стала вже звичною справою. Наразі вона сприймається користувачами як ознака зручності й доступності послуг, виявленнядо них лояльності та турботи. Служба зайнятості теж прагне наблизити соціальні послуги до потенційних клієнтів: роботодавців та шукачів роботи, тому активно впроваджує електронні сервіси з використанням інтернет-технологій.

16:51 03.10.2019

День рятівника

24 вересня в Жуківській загальноосвітній школі I-II ступенів відбувся профінформаційний груповий захід для учнів 8 – 9 класів за участю представників Глобинської районної філії Полтавського ОЦЗ та Глобинського районного сектору Головного управління ДСУЗНС у Полтавській області. Працівники місцевого підрозділу ДСНС розповіли про пожежно – технічне обладнання пожежної автоцистерни та нагадали правила поведінки у разі виникнення пожежі та надзвичайної ситуації.

14:10 26.09.2019