Голова громади

Глобинський міський голова ДЖУСЬ Станіслав Васильович

Народився 5 березня 1970 року у с.Макарово Ширяївського району Одеської області, а влітку того ж року родина переїхала у м.Глобине.

У 1987 році закінчив Глобинську середню школу №1. Навчався у Полтавському державному педагогічному інституті ім. В.Г. Короленка, який закінчив у 1993 році.

У 1988 році був призваний до лав Радянської Армії, службу проходив у десантних військах, розвідно-десантній роті, на Далекому Сході. Звільнився у 1989 році з посади старшина роти, у званні старшини.

Свою трудову діяльність розпочав у 1992 році в Глобинській середній школі №1 учителем, та викладачем у Глобинській школі мистецтв.

З 1995 року – директор КП „Едем” м.Глобине.

З 1999 року  заступник, а з 2000 року по 2002 рік - директор ТОВ „Хлібодар України” Онуфріївського району Кіровоградської області.

З 2003 року і до обрання на посаду міського голови – приватний підприємець м.Глобине (магазин „Електролюкс”).

У 2006 році був обраний депутатом Глобинської районної ради.

З 2010 року – перший заступник голови Полтавської обласної ВГО „Громадський комітет по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією”.

Не судимий. Громадянин України. Одружений. Має двох доньок.

З листопада 2010 року обраний Глобинським міським головою.

25 жовтня 2015 року переобраний Глобинським міським головою на другий термін.

25 жовтня 2020 року переобраний Глобинським міським головою на третій термін.