Інформація щодо здійснення перевірок, передбачених Законом України "Про очищення влади"

П.І.Б. особи щодо якої здійснюється перевірка

Назва органу перевірки

Дата початку перевірки

Копія заяви про перевірку

Декларація

Результати перевірки

ШУТЬКО (ВАСИЛЕНКО) Ірина Володимирівна

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації

24.02.2017

НАГАЦЬКИЙ Сергій

Іванович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

спеціаліст ІІ категорії відділу комунального майна і закупівель

24.02.2017

КУЧЕРЯВА

Ілона

Анатоіївна

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

спеціаліст ІІ категорії відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

05.04.2017

КАЛІНІЧЕНКО Наталія

Петрівна

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій

ЛОГВИН

Максим Олександрович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

провідний спеціаліст  відділу комунального майна і закупівель

23.06.2017

ЛЕГКИЙ

Валерій Вячеславович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради

головний спеціаліст відділу «Центр надання адміністративних послуг»

КОВАЛЬЧУК

Петро Петрович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради спеціаліст І категорії загального відділу 07.02.2018 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»

ПАРНЮК

Тамара Яківна

Виконавчий комітет Глобинської міської ради адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг» 12.02.2018 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»
НАДТОКА Світлана Вікторівна Виконавчий комітет Глобинської міської ради начальник відділу освіти 07.08.2018 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»

ДМИТРУК

Інна Миколаївна

Виконавчий комітет Глобинської міської ради головний спеціаліст відділу з питань державної реєстрації 17.08.2018 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»

ШАЙНОГА

В'ячеслав Олександрович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради спеціаліст І категорії відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту 03.01.2019 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»
МОШИНСЬКИЙ Євген Яремович Виконавчий комітет Глобинської міської ради провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 04.02.2019 занатажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»

МІЩЕНКО

Андрій Анатолійович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради адміністратор відділу "Центр надання адміністративних послуг" 04.02.2019 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»

СЛЬОТА

Леонід Олексійович

Виконавчий комітет Глобинської міської ради головний спеціаліст відділу "Центр надання адміністративних послуг" 03.01.2020 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»
ХАРЧЕНКО Тетяна Миколаївна Виконавчий комітет Глобинської міської ради провідний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин 07.07.2020 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»
ЗОЛОТАРЕНКО Аліна Віталіївна Виконавчий комітет Глобинської міської ради спеціаліст І категорії загального відділу 03.03.2021 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади

СОКІЛ

Ірина Михайлівна

ІСАЄВА

Алла Василівна

ЯРЕМЕНКО Наталія Володимирівна Виконавчий комітет Глобинської міської ради спеціаліст І категорії загального відділу 03.03.2021 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади
КАЛЬЧЕНКО Неля Петрівна Виконавчий комітет Глобинської міської ради спеціаліст І категорії загального відділу 03.03.2021 завнтажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади
КОЧЕРГА Олександр Петрович Виконавчий комітет Глобинської міської ради заступник міського голови з питань діяльності виконавчих оргавнів ради 17.03.2021 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади.
МЕЛЬНИКОВА Тетяна Михайлівна Виконавчий комітет Глобинської міської ради спеціаліст І категорї загального відділу 18.03.2021 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»
ПИСАНКА Володимир Іванович Виконавчий комітет Глобинської міської ради головний спеціаліст служби у справах дітей 07.04.2021 завантажити завантажити не застосовуються заборони, передбачені ч. 3, 4 ст. 1 Закону України «Про очищення влади»
ВАСИЛЬЧЕНКО Микола Ярославович Виконавчий комітет Глобинської міської ради головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства 02.02.2024 завантажити завантажити

ЦАРЕНКО