Сьогодні разом з психологом діти опановували суперсили для подолання стресу. Під час групової консультації підлітки дізналися про різні типи емоцій, вивчили здорові механізми подолання стресу, виконали вправи для розвитку емоційного інтелекту.
Вчора в Кременчуцькому районному секторі №1 філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області відбувся захід, присвячений темі протидії торгівлі людьми.
Сьогодні у Центрі життєстійкості провели заняття «Що приховується за “складною” поведінкою дитини». Розібрали потреби, які криються за цими проявами. Які бувають батьківські реакції, методи корекції і, чи сприяють вони формуванню позитивних рис та якостей дитини.
Курс управління стресом «Самодопомога Плюс» був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я як груповий курс, що має на меті допомогти дорослим людям, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом.
Діти разом з психологом розвивали навички позитивного мислення і самопідтримки, навчались використовувати свої внутрішні ресурси для подолання труднощів та виконали вправу для підтримки ментального здоров’я.
9 липня у Глобинському управлінні Кременчуцької філії Полтавського обласного центру зайнятості проведена інформаційна зустріч «Турбота про себе: дбаємо про ментальне здоров’я».
👥У центрі життєстійкості зібралася активна молодь 14-18 років. Тут проходив інтерактивний івент "Ментальне здоров’я. ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВЖДИ", який в Полтавській області впроваджує ініціативна група волонтерського загону «Єдність» Полтавського державного медичного університету – проєкт "Mental security", створений у межах програми UPSHIFT, що реалізує ГО "Нова Полтава" за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW.
Присутні отримали нові теоретичні знання та практичні навички.
👍Було пізнавально, креативно, цікаво!