Полтавська область, Кременчуцький район

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

Проведено засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради

28 вересня відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради. У ході засідання розглянуто низку важливих питань.

13:40 29.09.2021

Засідання круглого столу щодо протидії домашньому насильству

Відділом соціального забезпечення виконкому Глобинської міської ради та Благодійною організацією "Світло надії" 8 липня 2021 року у приміщенні міської ради був проведений круглий стіл на тему «Покращення координації відповідальних структур у відповідь на прояви гендерно-обумовленого насильства в період пандемії COVID-19».

17:30 08.07.2021

НЕ ДАЙ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ ШАНС!

Для переважної більшості людей домашнє насильство – це традиційно вкорінена норма, установлена поколіннями. Постраждалі від домашнього насильства (переважно жінки) не можуть належним чином виконувати свої батьківські обов’язки, внаслідок чого зростає рівень соціального сирітства.

14:18 01.06.2021