ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ

25 листопада – Міжнародний день боротьби проти насильства над жінками

17 грудня 1999 року Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Жінки в усьому світі стають жертвами згвалтувань та зазнають побутового насилля, до того ж, масштаби та справжня природа такого насильства нерідко приховані.

20:27 24.11.2023

Відбулась Координаційна рада з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради

Домашнє насильство під час війни – це поширене явище, яке стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час.. Попри повномасштабну війну, розпочату РФ на території України, проблема домашнього насильства не стає менш важливою. У Глобинській громаді питання запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі теж перебуває на постійному контролі.

15:25 06.10.2023

Вишиті болем: мистецький проєкт на підтримку людей, котрі пережили сексуальне насильство під час війни

Головним символом та образом цього проєкту стали рушники, на яких мовою орнаменту переклали й вишили історії насильства. Кожна з них — вигадана, але заснована на досвіді реальних людей. Їх можна прочитати на сайті https://vyshyti-bolem.in.ua/ Коли нашому народу боліло, він виспівував біль у пісні й гоїв рану вишиваними рушниками. Рушники – це замовляння, проговорені художньою мовою орнаменту, де кожен символ несе повідомлення. Вони є частиною нашого коду, частиною народної пам’яті, де колись буде й ця війна. “Вишиті рушники завжди мали сакральне значення для нашого народу. Кожен стібок, хрестик, символ несе повідомлення. Вони є частиною нашого коду, частиною народної пам’яті, де колись буде й ця війна. Про сексуальне насильство під час війни говорити складно і боляче. Та дуже важливо підтримати тих, хто поки сам не готовий говорити про пережите. Ми хочемо допомогти їм заговорити, звернутися по допомогу й у такий спосіб розділити свій біль”, — розповіла Наталя Ольберт-Сінько, керівна партнерка агенції One Health.

11:57 20.02.2023

«Війна не привід, щоб не говорити про домашнє насильство!»

З 25 листопада по 10 грудня в Україні проводиться щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Дана кампанія спрямована перш за все на підвищення обізнаності українців в питаннях протидії домашньому насильству та недопущення нетерпимого ставлення громадян до будь – яких проявів насильства.

08:50 09.12.2022

Команда проєкту #ДОСИТЬ! у Глобинській громаді

29 листопада 2022 року в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” у Глобинській територіальній громаді відбулася зустріч представників громади та команди проєкту #ДОСИТЬ!

11:00 01.12.2022

Проведено засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Напередодні щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Глобинській територіальній громаді 24 листопада 2022 року відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради.

11:01 25.11.2022

Не залишайтесь сам на сам із жорстокістю та болем

В кожній громаді Україні є ті, кому потрібен захист від домашнього насильства. Держава розбудовує сервіси, що допоможуть їм повернутись до нормально життя, але від кожного з нас залежить, чи будуть ці сервіси працювати!

10:19 06.01.2022