Відділ по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин

Начальник відділу: ГОЛЯКОВСЬКА Наталія Василівна

Основні завдання та функції:

• Бере у участь  підготовці місцевих програм використання й охорони земель, розробляє проекти нормативно-правових актів місцевого значення щодо порядку використання земель, здійснює контроль за використанням та охороною земель комунальної власності, дотримання земельного законодавства.
  • Готує спільно з іншими виконавчими органами міської ради, пропозиції про надання земельних ділянок у власність або користування громадянам та юридичним особам.
  • Готує пропозиції щодо викупу земельних ділянок для суспільних потреб територіальної громади.
  • Здійснює заходи з роз'яснення юридичним та фізичним особам питань щодо порядку оформлення права власності або користування на земельні ділянки.
  •  Виявляє землі, що використовуються не за цільовим призначенням та з порушенням установлених законодавством  вимог.
  • Готує пропозиції міській раді щодо плати за землю.
  • Готує проекти рішень щодо передачі та придбання земельних ділянок у власність, вилучення (викупу), надання земель у користування та припинення права користування.
  • Координує роботи з розмежування земельної та державної комунальної власності.
  • Здійснює заходи щодо належної роботи з матеріалами, що містять державну таємницю.
  • Надає адміністративні послуги у межах своїх повноважень.
  • Розглядає в установленому законом порядку звернення громадян.
  • Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої він є.
  • Виконує інші доручення міського голови та заступника міського голови, які відносяться до компетенції Відділу.
  • Здійснює інші функції, що випливають з покладених на Відділ завдань.

Завантажити повну версію ПОЛОЖЕННЯ ПРО ВІДДІЛ