Місцеві податки та збори, що діятимуть на території Глобинської територіальної громади з 01.01.2023 року

Глобинська міська рада доводить до відома суб’єктів господарювання та фізичних осіб про те, що  02 липня 2021 року   12 сесією восьмого скликання Глобинської міської ради затверджено слідуючі рішення:«Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки по Глобинській міській  територіальній громаді у Полтавській області», «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку по Глобинській міській  територіальній  громаді у Полтавській області», «Про встановлення ставок єдиного податку для фізичних осіб –підприємців на території Глобинської міської територіальної громади», «Про встановлення транспортного податку на території Глобинської міської територіальної громади» та  «Про затвердження ставок туристичного збору та Положення про туристичний збір на території Глобинської міської територіальної громади»

ОГОЛОШЕННЯ щодо сплати податкового боргу

Фінансовий відділ виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє, що станом на 01.04.2023, за даними Головного управління ДПС у Полтавській області по платниках податків обліковується податковий борг на загальну суму 3 990 931,20 грн.

10:16 24.04.2023