Проведено засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

Дата: 25.11.2022 11:01

Напередодні щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Глобинській територіальній громаді 24 листопада 2022 року відбулося засідання Координаційної ради з гендерних питань, проблем сім’ї, запобіганню насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Відповідно до порядку денного члени координаційної ради заслухали та обговорили питання щодо надання безоплатної правової допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства; про виконання заходів попередження вчинення домашнього насильства та жорстокого поводження з дітьми; про здійснення інформаційно-просвітницької роботи щодо попередження всіх проявів насильства в закладах освіти; організацію проведення в Глобинській громаді інформаційно-просвітницьких заходів до Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насильства». За результати обговорення прийняті відповідні рішення.