Глобинська районна філія Полтавського ОЦЗ інформує

МАНДРІВКА У СВІТ «СОЛОДКИХ» ПРОФЕСІЙ

Як відомо, цукор є невід’ємною складовою більшості улюблених ласощів дітей та дорослих. І нещодавно учні Пустовійтівської ЗОШ мали змогу поринути у цікавий світ цукроваріння завдяки екскурсії на ТОВ «Цукорагропром», організованій фахівцями Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

16:02 30.10.2019

Як започаткувати власний бізнес за допомогою служби зайнятості

Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

17:11 24.10.2019

«Ким бути?», «Яку професію обрати?»…

Надзвичайно актуальне питання, що постає перед випускними шкіл. Причому іноді питання стоїть не куди піти навчатися, а яку освіту варто здобувати взагалі.

16:51 07.10.2019

Сервіси служби зайнятості у смартфоні

Змінюється світ, змінюємось і ми. Так і діджиталізація сервісів стала вже звичною справою. Наразі вона сприймається користувачами як ознака зручності й доступності послуг, виявленнядо них лояльності та турботи. Служба зайнятості теж прагне наблизити соціальні послуги до потенційних клієнтів: роботодавців та шукачів роботи, тому активно впроваджує електронні сервіси з використанням інтернет-технологій.

16:51 03.10.2019

День рятівника

24 вересня в Жуківській загальноосвітній школі I-II ступенів відбувся профінформаційний груповий захід для учнів 8 – 9 класів за участю представників Глобинської районної філії Полтавського ОЦЗ та Глобинського районного сектору Головного управління ДСУЗНС у Полтавській області. Працівники місцевого підрозділу ДСНС розповіли про пожежно – технічне обладнання пожежної автоцистерни та нагадали правила поведінки у разі виникнення пожежі та надзвичайної ситуації.

14:10 26.09.2019

Втратили роботу і не заєте, що робити далі - звертайтесь до центру зайнятості, де кваліфіковані працівники безоплатно допоможуть в пошуках нової роботи та призначать матеріальну допомогу по безробіттю

Так сталось, що ви втратили роботу. При чому не заплановано, коли звільняєшся, і не маєш іншого варіанту працевлаштування. Це завжди стрес і розпач, що не дозволяють реально оцінити свої можливості. А вихід є !

09:51 11.09.2019

Рекрутинг від служби зайнятості: реальні переваги для роботодавців

Останнім часом в нашій мові з’являється багато запозичених слів, які не тільки складні у вимові, а й не зрозумілі за значенням. Наприклад, «рекрутинг» і похідні від нього «рекрутер», «рекрутинговий». Ці поняття напряму пов’язані з пошуком і підбором персоналу. Але як розібратись роботодавцю в нюансах рекрутингових послуг, що пропонують численні агентства? І які переваги має рекрутинг від державної служби зайнятості?

08:54 16.08.2019

Легальна трудова зайнятість: можливість чи обмеження?

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною, особливо серед молодих шукачів роботи? А легальна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

15:11 26.07.2019

Шановні роботодавці!

Відповідно до п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» (далі — Закон) роботодавці зобов’язані своєчасно та в повному обсязі подавати територіальним органам центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику в сфері зайнятості населення та трудової міграції, інформацію про попит на робочу силу (вакансії) незалежно від місцезнаходження. Звіт подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії(й).

10:13 12.07.2019