Глобинський район, Полтавська область

Питання захисту прав дітей та повнолітніх осіб на порядку денному

Дата створення: 12:16 10.05.2018

10 травня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради та Ради опіки та піклування при виконкомі Глобинської міської ради під головуванням заступника міського голови Галини Токаренко.

Квіти до могил героїв

Дата створення: 13:37 08.05.2018

В Глобинській громаді стало доброю традицією в дні відзначення Дня пам’яті і примирення, визволення Глобинщини від фашистської окупації покладати квіти до могил, де поховані воїни-герої, що боронили та визволяли рідну землю від ворога.

Вшанували воїнів-героїв та мирних жертв світової війни

Дата створення: 13:29 08.05.2018

8 травня 2018 року в м. Глобине відбулися заходи по вшануванню загиблих воїнів-земляків та мирних жертв Другої світової війни.

З Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Дата створення: 03:18 08.05.2018

Щиро вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Провели обстеження квартир

Дата створення: 03:16 08.05.2018

Днями робоча група, створена рішенням виконавчого комітету Глобинської міської ради, провела обстеження квартир в м.Глобине по вул.Центральній на предмет можливості подальшого їх використання з метою надання житла мешканцям громади.

«Орфей» продемонстрував свою майстерність шанувальникам духової музики

Дата створення: 11:44 07.05.2018

6 травня 2018 року  у місті Полтава традиційно відбувся марш-парад, присвячений  Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні, який  проводиться у вигляді  конкурсу, що поділяється на три номінації:  аматорські колективи сільських, міських та районних закладів культури; аматорські колективи навчальних закладів; професійні колективи. Маршрут марш-параду: Біла Альтанка – Театральна площа.  У цьому  дійстві прийняли участь 27  духових колективів  Полтавщини.

Відбулося засідання конкурсної комісії

Дата створення: 12:02 05.05.2018

З метою якісного добору кадрів на посади керівників підприємств, що належать до комунальної власності Глобинської міської ради, розроблено та затвердженено рішенням сесії ради Порядок призначення та звільнення таких посадових осіб. Порядок передбачає призначення на посади керівників комунальних підприємств на умовах конкурсного відбору. Окрім того, питання продовження терміну дії контракту та його припинення попередньо теж має розглядатися комісійно за встановленою процедурою.

Шановні жителі Глобинської громади!

Дата створення: 11:36 05.05.2018

Запрошуємо вас 8 травня 2018 року взяти участь у заходах з нагоди Дня пам’яті та примирення та  Дня перемоги у Другій світовій війні.