Новини

Енергетичний моніторинг – основа енергетичного менеджменту та запорука успіху в справі економії енергоресурсів

22-23 листопада 2018 року у м. Харків заступник міського голови Олександр Артюшенко та начальник відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту Володимир Бондарь взяли участь у другому практичному семінарі в рамках продовження реалізації проекту U-LEAD  «Енергоефективність у громадах II».

08:53 30.11.2018

У Глобиному функціонує пункт обігріву

Глобинська міська рада повідомляє, що на час сильних морозів в приміщенні державного пожежно-рятувального підрозділу в м.Глобине по вулиці Виноградній функціонує пункт обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах, де створені належні умови для тимчасового перебування. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.

08:17 30.11.2018

ID-картка є самодостатнім посвідченням особи

Паспорт громадянина України у формі ID-картки є самодостатнім посвідченням особи без обов’язкової необхідності зчитування даних з імплантованого електронного носія і жодним чином не обмежує можливості українців щодо користування будь-якими послугами.

10:16 28.11.2018

У Бабичівському старостинському окрузі вшанували пам'ять жертв голодомору

23 листопада в с. Бабичівка біля Спасо-Преображенської церкви відбувся мітинг-панахида із вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років. У заході взяв участь староста Станіслав Живолуп, вчителі й учні Бабичівського НВК та настоятель храму - отець Богдан.

08:43 27.11.2018

Відзначення обдарованих!

З метою створення умов для творчого, інтелектуального та фізичного розвитку дітей та молоді на території Глобинської об’єднаної територіальної громади діє Програма підтримки обдарованих дітей та молоді. Відповідно до цієї Програми та Порядку виплати матеріальної винагороди обдарованим дітям, молоді, творчим колективам та їх наставникам: вчителям, тренерам, художнім керівникам та викладачам Глобинської територіальної громади, затвердженого рішенням сесії Глобинської міської ради, щороку юних обдарувань у галузі спорту, освіти і науки, культури та мистецтва заохочують матеріальною винагородою.

16:44 23.11.2018

Вшанували пам’ять жертв голодомору

Щороку у четверту суботу листопада Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933 років, перед тими страждальцями, чиї могили розкидані по садках, балках, дворах, узбіччях доріг та на цвинтарях.

16:31 23.11.2018

"У їхніх серцях Україна жила"

День Свободи і Гідності встановлений "з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани  патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…" згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

16:03 23.11.2018

ГОЛОДОМОР: ТРАГІЧНА СТОРІНКА МИНУЛОГО

В ці  прохолодні листопадові дні в Україні проходять заходи з вшанування  пам’яті безвинно загиблих мученицькою смертю жертв найстрашнішого в історії людства, зумисне  організованого, Голодомору 1932-1933 років на Україні.

14:13 23.11.2018

Відбулося чергове засідання виконкому міської ради

У четвер, 22 листопада 2018 року, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради. На розгляд винесено 31 питання порядку денного. Про проект плану діяльності підготовки проектів регуляторних актів Глобинської міської ради на 2019 рік та затвердження форми заявки про встановлення тарифів на теплову енергію, виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, що виробляється для бюджетних установ на установках з використанням альтернативних джерел енергії інформувала присутніх Наталія Калініченко, провідний спеціаліст відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту.

13:48 23.11.2018

Україна – територія гідності й свободи

Події останніх років поставили перед бібліотеками Глобинської громади важливе завдання: патріотичне виховання підростаючого покоління. До Дня Гідності та Свободи працівники бібліотек, привертаючи увагу до книжкових виставок та тематичних поличок, організовували вікторини, бесіди та години патріотизму. Бесіду «Назавжди воїни і патріоти» провела Тамара Гладирь завідуюча Бабичівською сільською бібліотекою.  На виставці, яку з цікавістю переглянули наймолодші читачі, було представлено фото, вирізки з газет, спогади очевидців Революції Гідності, оповідання, нариси, новели, вірші, присвячені доленосним подіям в Україні початку XXI ст.

12:02 23.11.2018