Презентація книги

3 грудня 2019 року в приміщенні районної бібліотеки для дорослих відбулася презентація книги «Хазяйка ниви золотої» про видатного глобинського агронома   Ганну Петрівну Андрієнко.

14:31 03.12.2019

Особливий подарунок

3 грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю у Глобиному відбулася особлива подія. Для потреб осіб з обмеженими фізичними можливостями територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав соціальне таксі - новенький автомобіль Fiat, який повністю пристосований для комфортного транспортування людей, що використовують технічні засоби реабілітації.

13:37 03.12.2019

Розпорядження про скликання 55 сесії (позачергової)

Керуючись п.8 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» міським головою скликається 55 (позачергова)  сесія Глобинської міської ради І скликання, яка відбудеться 05 грудня  2019 року о 10.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

13:43 02.12.2019

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі м. Глобине та Глобинської громади! До Глобинської міської ради надійшла інформація про те, що одним із перевізників, що здійснює пасажирське перевезення на міських автобусних маршрутах загального користування по місту Глобине, самочинно та протиправно збільшено тариф на перевезення пасажирів.

09:56 02.12.2019

Пункти обігріву

Глобинська міська рада повідомляє, що на час сильних морозів в приміщенні державного пожежно-рятувального підрозділу в м.Глобине по вулиці Виноградній функціонує пункт обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах, де створені належні умови щодо перебування. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.

12:52 28.11.2019

Впровадження автоматизованої системи енергетичного моніторингу дозволить оперативно контролювати використання енергоресурсів в бюджетних будівлях громади

Глобинська ОТГ протягом 2018-2019 року була учасником проекту GIZ «Енергоефективність у громадах ІІ», одним з результатів якої (окрім отримання знань з основ енергоефективності, створення системи енергоменеджменту в громаді, отримання приладів для проведення енергообстежень будівель) став початок впровадження автоматизованої системи енергетичного моніторингу.

11:07 28.11.2019

Все минає, а музика вічна

Днями у міському будинку культури ім.І.Франка відбувся яскравий ретро-концерт «Все минає, а музика вічна». Це була приємна можливість для усіх бажаючих зазирнути у минуле,  а для когось прожити його знову.

09:55 27.11.2019

Тернистий шлях реформ

Вкотре жителі села Пустовійтове зібралися разом, щоб обговорити подальші шляхи своєї громади в зв’язку із впровадженням в Україні адміністративно-територіальної реформи. Цього разу на зустріч з активом та жителями села, що відбулася 26 листопада 2019 року в сільському будинку культури, прибули і гості: Глобинський міський голова Станіслав Джусь, Бабичівський сільський староста Глобинської міської територіальної громади Станіслав Живолуп, керівник місцевого виробничого підрозділу ТОВ ІПК «Полтавазернопродукт» Володимир Мигович, Обознівський сільський голова Іван Степаненко.

09:54 27.11.2019