Зберегти, примножити і передати прийдешнім поколінням історичну цінність

Зберегти, примножити і передати прийдешнім поколінням історичну цінність – унікальне приміщення Пирогівського  вищого початкового училища, що яскраво демонструє намагання наших мудрих Прадідів дати Дітям якісну освіту, навіть, в умовах колонізаторської політики російської влади – основний висновок звернень науковців до посадовців Глобинської міської ради.

14:24 07.02.2019

Ведення реєстру територіальної громади

Відділ з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради під час реєстрації місця проживання/перебування формує та веде реєстр територіальної громади та є розпорядником відповідного реєстру.

10:10 06.02.2019

Підсумки роботи відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Глобинської міської ради за 2018 рік

Відділ з питань державної реєстрації здійснює реєстраційні дії у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців та реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб.

15:46 05.02.2019

Заробітна плата та обов’язок її своєчасної виплати роботодавцем

Відповідно до статті 43 Конституції України кожен має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. При цьому гарантується, також, право на належні, безпечні і здорові умови праці та на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом.

13:45 04.02.2019

2 лютого - Всесвітній День водно-болотних територій

2 лютого світ відзначає День водно-болотних територій, знищення яких – одна з найбільших загроз для існування наших рік та водойм. Водно-болотними угіддями вважаються природні комплекси боліт, заплавних лук і лісів, а також плавні та мілководні водойми чи їх ділянки глибиною до 6 метрів. Крім прісних територій, сюди відносять також солонкуваті та солоні, наприклад, морські акваторії, глибина яких під час відпливу також не перевищує 6 метрів.

16:56 01.02.2019

Шановні жителі Глобинської громади!

В останні дні в зв’язку з потеплінням відбулося різке танення   снігу, що в свою чергу створило проблеми з проїздом автотранспорту по дорогах, де мало місце значне нашарування снігового покриття.

14:52 01.02.2019

Повідомлення про проведення громадських слухань

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання рішення сорок третьої сесії першого скликання від 24.12.2018 року № 2088 «Про розроблення детального плану території ТОВ «Глобино Агро» по вулиці Бубнарівській, 111, м. Глобине, Полтавської області», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

09:38 01.02.2019