Полтавська область, Кременчуцький район

Робоча зустріч з дільничними офіцерами поліції

Відбулася робоча зустріч працівників сектору превенції відділу поліції №1 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області зі спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради.

14:54 16.07.2024

Спільна робота - якісний результат!

Цього тижня буде завершено ремонтні роботи на автошляху Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина між селами Троїцьке та Манжелія.

10:39 16.07.2024

Відбудеться сімдесят друга сесія  Глобинської міської ради

Відбудеться сімдесят друга сесія Глобинської міської ради

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликаю сімдесят другу сесію Глобинської міської ради.

14:15 15.07.2024

Питання №1 - водопостачання громади

Забезпечення мешканців громади водою у години подання електроенергії – це питання було пріоритетним під час щотижневої наради, яку провели сьогодні міський голова Станіслав Джусь та його заступник Олександр Кочерга.

14:13 15.07.2024

Українська державність: спільна історія, спільне майбутнє

День Української Державності, який ми відзначаємо 15 липня, є значущим святом для всіх українців. Він символізує тисячолітню історію державотворення України, корені якої сягають до середньовічної держави Київської Русі, наші колективні досягнення і зобов’язання перед майбутніми поколіннями.

13:12 15.07.2024

«Захистимо державотворчі надбання нашого народу». До Дня Української Державності

Український народ має давню і славну історію, а процеси державотворення сягають часів Київської Руси. Тож згадаймо хоча б періоди Київської Руси, Галицько-Волинського князівства, Великого князівства Литовського, козацької держави. Це були досить могутні державні утворення, коли закладалися підвалини нашої державності, плекалися національні традиції, діяли органи місцевого врядування, створювалися пам’ятки правової і політичної культури, закріплювалися у свідомості населення наші національні символи. Українці прагнули жити і діяти відповідно до національних традицій та власних законів.

08:00 15.07.2024

Про організацію роботи Пунктів Незламності на території  Глобинської міської територіальної громади

Про організацію роботи Пунктів Незламності на території Глобинської міської територіальної громади

Відповідно до  рішення Ради оборони Полтавської області та розпорядження міського голови від 05.12.2022 року №345/02-05-АГП «Про затвердження графіку роботи Пунктів Незламності у закладах освіти та адмінбудівлях старостинських округів на території Глобинської міської територіальної громади»,  в разі відсутності на території нашої громади електроенергії понад 4 (чотири) години будуть  працювати Пункти Незламності, в яких мешканці населених пунктів матимуть змогу набрати воду для технічних потреб.

14:30 12.07.2024

Формуємо групу  для опанування техніками самодопомоги

Формуємо групу для опанування техніками самодопомоги

Курс управління стресом «Самодопомога Плюс» був розроблений Всесвітньою організацією охорони здоров’я як груповий курс, що має на меті допомогти дорослим людям, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом.

14:22 12.07.2024