Новини

Плануєте оформити закордонний паспорт своєму малюку: корисна інформація для батьків

З якого віку оформляють "дитячий" біометричний закордонний паспорт? - паспорт громадянина України для виїзду за кордон дитині можна оформити вже з перших днів її народження. Документ ззовні нічим не відрізнятиметься від «дорослого» аналогу.

15:57 26.11.2019

Глобинська громада відзначала День Гідності і Свободи разом із Євгеном Положієм

22 листопада - у дні, коли вся країна відзначає День Гідності та Свободи - в Глобинській громаді згадали та вшанували загальнолюдські та загальноєвропейські цінності, на захист яких ціною власних життів стали українські патріоти у 2004 та 2013 роках, і які до цього часу мужні герої захищають на сході України. Про реальні події, які відбулися 5 років тому на східному кордоні держави говорили на творчій зустрічі з активним громадським діячем, відомим журналістом, автором багатьох книг Євгеном Положієм.

10:10 23.11.2019

Четверта субота листопада – скорботний день для всієї України

Сьогодні, 22 листопада у Глобинській громаді відбулися заходи присвячені вшануванню пам’яті безвинно убієнних, зморених голодом  українців 1932-1933 рр.. Геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом, став національною трагедією, що зменшила кількість населення України, за різними підрахунками, на 3-5 мільйонів жителів.

20:27 22.11.2019

Заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в м.Глобине розпочалися мітингом біля Пам’ятника «Захисникам України»

21 листопада, якраз на релігійне свято Архистратига Михаїла в центрі міста Глобине, а саме в Свято-Михайлівському сквері зібралися працівники органів влади, місцевого самоврядування, державних установ міста, аби вшанувати  пам'ять героїв, що віддали своє життя за свободу і незалежність рідної України, за її демократичний  та  європейський вибір.

14:53 21.11.2019

З Днем Гідності та Свободи, дорогі земляки!

21 листопада наша країна відзначає День Гідності і Свободи. У цей день ми вшановуємо ті цінності, які захищали українці під час подій  Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Події тих днів змінили свідомість кожного з нас, змінили пріоритети та плани, наші політичні симпатії та антипатії, відкоригували наші надії та мрії, нашу з вами реальність, навчили віддано любити своє українське.

08:26 21.11.2019

"Дельта Милосердя" - соціальний конкурс для благодійних фондів та громадських організацій

Благодійні фонди та громадські організації Глобинської громади мають можливість виграти грант на реалізацію свого проекту 30 000 гривень в рамках соціального проекту “Дельта Милосердя”.

08:46 20.11.2019

Новини від ЦНАП

До переліку послуг нещодавно додано та запроваджено послугу «Оформлення та видача будинкової книги».

08:35 20.11.2019

У Бабичівському старостаті вітали працівників сільського господарства

16 листопада з нагоди Дня працівника сільського господарства в будинку культури с. Устимівка відбувся святковий концерт. Працівників, пенсіонерів сільськогосподарського сектору та всіх присутніх у залі гостей свята привітали голова фермерського господарства "Златопіль" Михайло Колісник та староста Станіслав Живолуп.

14:36 18.11.2019