Щорічний забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – щорічна патріотична традиція вшанування пам’яті воїнів, які загинули під час російсько-української війни приурочена до 29 серпня  Дня пам’яті захисників України.

14:33 17.07.2024

Відкрито реєстрацію на Український молодіжний форум 2024

Міністерство молоді та спорту України спільно з Радою з молодіжних питань при Президентові України та міжнародними партнерами 10-12 серпня 2024 року організовує «Український молодіжний форум 2024: Вільні мріяти!».

16:06 16.07.2024

Які електронні документи з Дії можна пред’явити в сервісних центрах МВС Полтавщини

Цифровізація держави триває. Україна перша країна світу, де можна використовувати лише електронне посвідчення водія та електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу без пластику. А отримати послуги в низці державних установ можна, надавши електронні документи у застосунку Дія.

15:03 16.07.2024

Робоча зустріч з дільничними офіцерами поліції

Відбулася робоча зустріч працівників сектору превенції відділу поліції №1 Кременчуцького районного управління поліції ГУНП в Полтавській області зі спеціалістами відділу соціального захисту та охорони здоров’я Глобинської міської ради.

14:54 16.07.2024

Спільна робота - якісний результат!

Цього тижня буде завершено ремонтні роботи на автошляху Глобине – Троїцьке – Манжелія – Піски – Козельщина між селами Троїцьке та Манжелія.

10:39 16.07.2024

Відбудеться сімдесят друга сесія  Глобинської міської ради

Відбудеться сімдесят друга сесія Глобинської міської ради

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, частини четвертої статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.2 Регламенту Глобинської міської ради скликаю сімдесят другу сесію Глобинської міської ради.

14:15 15.07.2024

Питання №1 - водопостачання громади

Забезпечення мешканців громади водою у години подання електроенергії – це питання було пріоритетним під час щотижневої наради, яку провели сьогодні міський голова Станіслав Джусь та його заступник Олександр Кочерга.

14:13 15.07.2024

Українська державність: спільна історія, спільне майбутнє

День Української Державності, який ми відзначаємо 15 липня, є значущим святом для всіх українців. Він символізує тисячолітню історію державотворення України, корені якої сягають до середньовічної держави Київської Русі, наші колективні досягнення і зобов’язання перед майбутніми поколіннями.

13:12 15.07.2024

«Захистимо державотворчі надбання нашого народу». До Дня Української Державності

Український народ має давню і славну історію, а процеси державотворення сягають часів Київської Руси. Тож згадаймо хоча б періоди Київської Руси, Галицько-Волинського князівства, Великого князівства Литовського, козацької держави. Це були досить могутні державні утворення, коли закладалися підвалини нашої державності, плекалися національні традиції, діяли органи місцевого врядування, створювалися пам’ятки правової і політичної культури, закріплювалися у свідомості населення наші національні символи. Українці прагнули жити і діяти відповідно до національних традицій та власних законів.

08:00 15.07.2024