Глобинська школа мистецтв – творча майстерня юних талантів

Значний вклад у розвиток творчих здібностей дітей Глобинської громади  вносить Глобинська дитяча школа мистецтв. З кожним роком контингент дітей бажаючих розвинути свої творчі здібності зростає і на даний час в ній навчається 290 учнів. Глобинська ДШМ має чотири відділи це – відділ образотворчо-хореографічний (187 учнів), відділ фортепіано-теоретичний та вокалу (50 учнів), відділ народних інструментів (28 учнів), відділ духових інструментів (25 учнів).

16:02 01.10.2018

Всеукраїнський День дошкілля в Глобинській громаді

Яке велике треба мати серце, щоб тисячі характерів вмістить! Ці захопливі слова характеризують працівників дошкільної освіти Глобинської міської ради. Від їх мудрості, терпіння, уваги залежить щасливе дитинство і подальша доля кожного вихованця -  маленького громадянина нашої країни. Приємно, що керівництво міської ради розуміє важливість дошкілля і не стоїть осторонь його проблем.

18:17 28.09.2018

Дорога в безвихідь або де ж вихід?

Сьогодні найактуальнішою проблемою в нашій державі є стан доріг. Не оминула ця біда і нашу Глобинську громаду. Не дивлячись на  заходи, що вживаються  з ремонту дорожнього покриття в місті та селах громади, стан доріг продовжує  залишатись проблемним. Одна з причин такого стану надто велика вартість будівельних матеріалів, зокрема, основного  матеріалу - асфальтобетону. Так, щоб належним чином відремонтувати дороги в  громаді, а  переважна більшість з них вимагає капітальних ремонтів та реконструкцій з врахуванням сучасного стану їх експлуатації, адже окремі автомобілі  мають значну власну вагу та вантажопідйомність за 30 тон, - потрібно сотні мільйонів гривень. Кошти, які на сьогодні для нашої громади є непосильними.

11:45 28.09.2018

Привітали ветеранів з Днем визволення міста Глобине

27 вересня 2018 року спеціалісти відділу соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради,  від імені міського голови Станіслава Джуся, виконавчого комітету, депутатів міської ради привітали із 75-ою річницею визволення міста Глобине та сіл громади 15 осіб з інвалідністю та учасників бойових дій Другої світової війни. А також відвідали найстаршу 104-х річну жительку громади Помалюк Марфу Орестівну. Вручили ветеранам продуктові набори та побажали їм міцного здоров’я, довголіття, добробуту та мирного неба.

16:57 27.09.2018

Повідомлення про проведення громадських слухань

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання рішення тридцять сьомої сесії першого скликання № 659 від 19.07.2018 року «Про розроблення детального плану території по вулиці Володимирівській, 170, м. Глобине, Полтавської області, для будівництва заводу по виробництву комбікормів», виконавчий комітет Глобинської міської ради повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

14:29 27.09.2018

Мій рідний край - славетна Глобинщина

Глобине відзначає 75 річницю визволення від фашистських загарбників. З метою вшанування безсмертного подвигу українського народу в роки Другої Світової війни, виховання шанобливого ставлення до учасників тих подій, до пам’ятних місць тих часів працівники будинку культури ім.Франка організували виховний захід під назвою «Мій рідний край- славетна Глобинщина». Разом відвідали Братську могилу в заводській частині міста, яка завжди буде свідком страшних подій часів фашистської окупації, біля якої згадали про події 1941-43 р.р., поклали квіти на знак поваги до подвигу земляків.

14:27 27.09.2018

Змагалися юні туристи

Всесвітній день туризму  — свято, що відзначається щорічно 27 вересня.  У 2012 році Міністерство освіти і науки України  рекомендувало запровадити у закладах освіти проведення Дня туризму, визнаючи туристсько-краєзнавчу роботу однією з найефективніших засобів формування здорового способу життя, розширення кругозору дітей та юнацтва, виховання моральних якостей молодого покоління.

08:49 27.09.2018

Відбулися заходи з нагоди 75-ї річниці визволення міста Глобине

У ці вересневі дні ми повертаємося пам’яттю і серцем до грізних сторінок минулого, щоб вкотре осягнути, кому зобов’язані можливістю жити й ростити дітей, онуків, правнуків. Згадуємо Другу світову війну, бо пережите залишило невиправний слід у людських душах.

14:34 26.09.2018