Увага! Телефони "гарячих ліній" на період карантину

З метою попередження поширення коронавірусу, тимчасово обмежено відвідування лікувальних закладів та тимчасово припинено проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій.  У разі необхідності рекомендуємо звертатися за телефоном "гарячих ліній", де відповідні спеціалісти скоординують Ваші подальші дії:

16:22 23.03.2020

Звернення міського голови

У зв’язку із загостренням епідемічної ситуації щодо захворюваності на новий коронавірус, а також зі збільшенням в Україні кількості лабораторно підтверджених випадків covid-19, закликаю жителів громади, які нещодавно повернулися додому із-за кордону, максимально обмежити контакти з оточуючими.

11:00 23.03.2020

В період карантину!

Згідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 530-IX на період карантину оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється у ЦНАП чи підрозділі ДМС за місцем звернення особи, а саме:

16:33 20.03.2020

Посилення заходів щодо профілактики захворювань на коронавірусну інфекцію

20 березня відбулося позачергове засідання виконкому. Така необхідність викликана негайною потребою посилення на території громади заходів щодо профілактики захворювань на коронавірусну інфекцію. Члени виконавчого комітету прийняли рішення про впровадження відповідних заходів на території Глобинської територіальної громади.

15:48 20.03.2020

Відбулося засідання чергової сесії міської ради

19 березня 2020 року відбулося засідання чергової сесії Глобинської міської ради, на яке зареєструвалося 20 депутатів. Після голосування за порядок денний депутати затвердили звіт міського голови Станіслава Джуся про діяльність виконавчих органів ради за минулий рік.

17:29 19.03.2020

Як не допустити пандемії коронавірусу COVID-19 на території Глобинської громади вирішували на засіданні оперативного штабу

17 березня у кабінеті міського голови Станіслава Джуся відбулося засідання оперативного штабу з протидії поширення коронавірусу COVID-19. В засіданні взяли участь спеціаліст Глобинського районного відокремленого підрозділу лабораторних досліджень ДУ «ПОЛЦ МОЗ України» Валентина Ричка, заступник директора КНМП «Глобинська ЦРЛ» Олександр Толстой, секретар міської ради Світлана Лазаренко, заступники міського голови Олександр Артюшенко та Галина Токаренко, керівник КП «Глобинське» Анатолій Шаповал та начальники деяких структурних підрозділів виконавчого комітету Глобинської міської ради.

14:57 18.03.2020