В Глобине буде міні-футбольний майданчик

Вперше на теренах громади має з’явитися  міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Саме такі будівельні роботи по спорудженню міні-футбольного майданчика  з синтетичним покриттям «штучна трава»  розміром 42х22 м  проведені    на території  Глобинської  гімназії по вулиці Центральній 240 в м. Глобине. Загальна площа спортивного майданчика становить 924 м².

16:56 17.09.2018

В громаді продовжується ремонт доріг

Тепла осіння погода першої половини вересня сприяє успішному проведенню ремонту доріг. На своєму серпневому зібранні міські депутати доповнили План соціально-економічного розвитку Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік новими об’єктами з ремонту доріг.

14:22 17.09.2018

Оголошення

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу соціально-економічного розвитку, інвестицій та енергоменеджменту виконавчого комітету Глобинської міської ради (до обов’язків за посадою входять функції енергоменеджера).

15:02 14.09.2018

Про наявність безкоштовної путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса)

Відділ культури, спорту, сім’ї та молоді виконавчого комітету Глобинської міської ради повідомляє про наявність 1 безкоштовної путівки до Українського дитячого центру «Молода гвардія» (м. Одеса).

11:50 12.09.2018

Оздоровча кампанія 2018 року

Одним із найважливіших напрямків діяльності Глобинської міської ради  в забезпеченні соціального захисту дитинства, турботі про здоров’я дітей є реалізація конституційного права дітей на оздоровлення та відпочинок, що здійснюється відповідно до  вимог Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей на період 2015-2019 років та міської програми оздоровлення та відпочинку дітей  на 2016-2019 роки.  Цьогоріч на оздоровчу кампанію витрачено 648,035 тис.грн. коштів міського бюджету.

11:14 10.09.2018

ОГОЛОШЕННЯ

Керуючись п.8  ст.46 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” скликаю 39 сесію Глобинської міської ради І скликання 19 вересня 2018 року о 10.00 в залі засідань Глобинської районної ради.

10:24 07.09.2018

До країни знань мандруємо з книжками

До нового навчального року бібліотекар Бабичівської сільської бібліотеки Тамара Гладирь організувала для першокласників місцевої школи книжково-ілюстративну виставку «Вересень до школи з книжками іде» та провела бесіду «До країни знань мандруємо з книжками». Діти разом зі своїм класоводом Тамарою Коноваленко ознайомилися з низкою новеньких книг із серії «Дитяча енциклопедія», які будуть чудовими помічниками для школярів протягом усього навчального року.

10:21 07.09.2018

Шановні жителі Глобинської громади!

До повноважень Глобинської міської ради належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

10:16 07.09.2018

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Відділ освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 3 Глобинської міської ради Полтавської області.

13:31 05.09.2018