Зустріч у День української писемності і мови

9 листопада Україна відзначала День української писемності і мови. З цієї нагоди у міській бібліотеці (вул.Гагаріна,3) організували «Поетичні посиденьки», на які запросили місцевих літераторів - членів громадсько-мистецької організації «Квітка натхнення»: Полівко Н., Білоус Л., Ярошенко В., Піддубну М., Починок Т., Главан Г., Циган Г., Ковтун М.. Відвідувачі бібліотеки з радістю спілкувалися з авторами, слухали їх власні поезії про мову та твори українських письменників. Барвиста українська мова звучала у піснях, які виконали М.Ковтун, Т.Починок та З.Назаренко.

16:26 12.11.2019

Презентація творчості відомого краєзнавця

Сьогодні, 12 листопада в залі засідань Глобинської міської ради відбулася очікувана і хвилююча подія – презентація творчості одного з найповажніших членів Глобинської міської громадської літературно-мистецької організації «Квітка натхнення», Сергія Олексійовича Харсуна.

16:20 12.11.2019

Зустрічі в бібліотеці

За вікном глибока осінь — ну вже дууууже примхлива пора. Її настрій передбачити неможливо: сьогодні вона тепла й лагідна, а завтра - з вітром та дощем. А ще осінь по різному впливає на кожного з нас. Для одних ця пора року є найкращою, а для когось її прихід означає кінець гарної погоди і хорошого настрою. Разом з тим, осінь чи не найвдаліший час сформувати в собі нові звички – наприклад, познайомитися з місцевим бібліотекарем та почати читати сучасну літературу (якої вже чимало придбано для бібліотек громади).

13:04 12.11.2019

ЗЕМЛЕВЛАСНИКАМ І ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМ!!!

На виконання Указу Президента України від 22.07.2019 року № 542/2019 «Про заходи щодо протидії рейдерству» та з урахуванням листа Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області № 712/104-19 від 25.10.2019 року, повідомляємо що:

16:12 11.11.2019

Оголошення

Керуючись п.8 ст. 46 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні» скликаю 54 (позачергову)  сесію Глобинської міської ради І скликання  12 листопада  2019  року о 14.00 в залі засідань Глобинської міської ради.

15:20 08.11.2019

Глобинській громаді є ким пишатися

Чотири основні нагороди з Міжнародного фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «Парад зірок», який проходив у м.Харкові, вкотре привезли до рідної громади учасники Зразкового аматорського колективу народного танцю «Сузір’я». Три перші місця в усіх номінаціях та найвищу нагороду «Гран-прі»  вибороли наші талановиті танцівники. У конкурсі брало участь понад 80 колективів, а це більше 1000 учасників.

17:34 06.11.2019

ОСНОВНІ ПРАВИЛА БЕЗПЕЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ГАЗОВИХ ПРИЛАДІВ

Щодня люди використовують газові прилади у побуті для приготування їжі, підігріву води, обігрівання приміщень. Проте, водночас, ці прилади несуть у собі неабияку небезпеку. Одна маленька помилка може привести до нещасного випадку або загибелі людей внаслідок отруєння, пожежі, вибуху.

13:25 06.11.2019

Звільнення працівника: правові нюанси

В разі припинення трудового договору з працівником  незалежно від його підстав  роботодавець зобов’язаний  видати відповідний наказ (розпорядження) по підприємству, установі чи організації.

10:04 06.11.2019

Відтепер учні Пирогівської ЗОШ будуть їздити на навчання новим комфортним автобусом

У Пирогівській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається більше 100 учнів, майже половині з яких доводиться щодня добиратися на навчання з сусідніх сіл, а саме з Борисів та Ярошів. Для 11 дошкільнят з Борисів та Ярошів щоденна їзда до дитячого садочка «Казка» с.Пироги - також звична справа. Разом з дітьми на роботу приїжджають і 5 педагогічних працівники. До цього часу робити це доводилося стареньким (2005 року) автобусом, який неодноразово ремонтувався, що створювало значні незручності. Та відтепер все змінилося.

09:59 05.11.2019