Новини

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом! Ваша робота нелегка, а іноді і невдячна. Та з якими б викликами ви сьогодні не зіткнулися, знайте - ви потрібні людям. Адже завдяки вашій щоденній праці в наших оселях є необхідні комунальні блага, без яких ми сьогодні вже не уявляємо нашого побуту, нашого життя. Завдяки вам, ми бачимо, як покращується і підтримується в належному стані благоустрій населених пунктів громади, вулиць та провулків, площ та скверів, дитячих майданчиків.

16:46 14.03.2020

Запобігти розповсюдженню коронавірусу в Глобинській ОТГ: відсьогодні проводиться дезінфекція громадського транспорту

З метою профілактики ймовірної загрози зараження коронавірусом, грипом та ГРВІ працівники КП «Глобинське» щоденно, двічі на день проводять дезінфекцію п'ятьох автобусів, що здійснють перевезення пасажирів на міських на приміських маршрутах.

15:16 13.03.2020

Шановні глобинці та гості міста!

11 березня Кабінет Міністрів України видав постанову, якою запровадив на території країни низку карантинних заходів. З 12 березня по 03 квітня 2020 року (включно), терміном на 3 тижні припинено навчально-виховний процес в дошкільних, позашкільних, спортивних закладах та закладах загальної середньої освіти Глобинської міської ради. Також обмежено проведення масових заходів, концертів, конференцій, навчальних та розважальних, спортивних заходів для населення, в тому числі в закладах культури та спорту.

10:02 13.03.2020

Увага! Проведення фінального футбольного турніру перенесено на невизначену дату у зв’язку з карантином

На виконання постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. №211 фінальний турнір ДЮФЛ Полтавської області із футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н. перенесено. Дату проведення заходу буде повідомлено пізніше, після закінчення карантину.

13:21 12.03.2020

Увага! Оголошено карантин!

На виконання постанови КМУ «Про запобігання поширенню на території України короновірусу COVID-19» від 11 березня 2020 р. №21, розпорядженням Глобинського міського голови Станіслава Джуся від 11.03.2020 №26 «Про запобігання поширенню на території Глобинської ОТГ короновірусу COVID-19» на території Глобинської ОТГ з 12 березня до 3 квітня 2020 року оголошено карантин.

10:20 12.03.2020

Я покохав її високою любов’ю

Інколи здається, що про Тараса Шевченка ми вже знаємо все. Але це тільки ілюзія. Кобзар – невичерпний, нескінченний, він споріднений з Україною і розвивається разом з нею у часі та в історії.

15:54 11.03.2020

СТАРТУЄ КУБОК ГЛОБИНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ІЗ ФУТЗАЛУ!

13 березня о 12.00 год. в приміщенні залу засідань Глобинської міської ради відбудеться зустріч організаторів та представників футбольних команд бажаючих взяти участь в змаганнях із футзалу на Кубок Глобинського міського голови Джусь С.В., по питанню організації та проведення змагань. Перелік команд, що підтвердили участь у турнірі: «Арніка» Глобине, «Кордубанове» Глобине, «Нібулон» Глобине, ФК «Глобине», ФК «Глобине- 2», «Агро-світ» Петрівка, ФК «Погреби», «Колос» Пустовійтове, «Аматор» Глобине. Під питанням участь в турнірі команди «Глобине- Ветеран» та команди смт. Градизьк.

15:44 11.03.2020

ПІДТРИМАЄМО ЮНАКІВ МІСТА ТА ГРОМАДИ!

14-15 березня цього року в м.Гребінка відбудеться фінальний турнір ДЮФЛ Полтавської області із футзалу серед юнаків 2005-2006 р.н. в якому як переможець зонального турніру прийматиме участь наша міська юнацька команда, склад учасників фіналу: ДЮСШ Гадяч, ДЮСШ Гребінка, ФК«Глобине», «Лідер» Кобеляки, ДЮСШ Пирятин, ДЮСШ «Ворскла» ім.І.Горпинка-2005 Полтава, ДЮСШ «Ворскла» ім.І.Горпинка-2006 Полтава, ДЮСШ Хорол, ДЮСШ Лубни, ДЮСШ Миргород.

15:27 11.03.2020

До уваги батьків! Триває набір дітей для занять футболом!

ГЛОБИНСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНИЗАЦИЯ ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ «Авіамістечко» (ГРГО ФК "Авіамістечко") постійно здійснює набір юнаків бажаючих займатись футболом 2008-2012 років народження, та додатковий набір юнаків 2007-2005 р.н.

15:18 11.03.2020