Розширюємо доступ до інформації та соціальних послуг у населених пунктах громади
У селі Старий Хутір з профілактичними заходами працювала мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Комунальної установи «Центр надання соціальних послу Глобинської міської ради» та фасилітатор Глобинської громади проєкту, що реалізовується Гуманітарною організацією «Intersos» та партнерською Благодійною організацією «Світло надії».15:38 26.07.2024