Полтавська область, Кременчуцький район

Міжнародний гуманітарний десант відвідав Бабичівку

Нещодавно до Бабичівського старостинського округу завітав міжнародний благодійний десант з метою передачі гуманітарної допомоги місцевим багатодітним родинам. Продуктові набори, дитяче харчування, іграшки, підгузки привезли пастори Української Християнської церкви Володимир (м.Кременчук) і Тошік (м.Йокогама, Японія).

18:30 15.06.2024

Ветерани можуть скористатися послугами планової стоматології, а держава відшкодує кошти!

🔹Українські ветерани, ветеранки та військовослужбовці отримали право на відшкодування державою вартості послуг із планової стоматологічної допомоги.  🔹Відповідні зміни до постанови КМУ від 27 лютого 2024 р. № 212 внесено під час засідання Уряду. Документ розробили фахівці Міністерства у справах ветеранів України спільно з Міністерством охорони здоров'я України.

10:05 14.06.2024

Існуючі механізми підтримки від держави для внутрішньо переміщених осіб

1. Якщо внутрішньо переміщена особа (далі ВПО) є працездатною, не зареєстрована як ФОП чи в центрі зайнятості, то варто стати на облік у Центрі зайнятості, як така, що шукає роботу, або щоб отримати статус  безробітного.

09:27 14.06.2024

З краплі крові починається море життя

14 червня Україна, разом з багатьма країнами, відзначає Всесвітній день донора крові. Слово «донор» походить від латинського dono – дарую.  Завдяки донорству рятуються мільйони життів. Особливо актуальним донорство в Україні стало в реаліях війни: донорська кров може бути чи не єдиним способом врятувати бійця, який зазнав поранення з масивною крововтратою, або цивільного населення, що стає жертвами ракетних та артилерійських ударів. Проста статистика - лише півлітра донорської крові може врятувати життя трьох пацієнтів!

09:00 14.06.2024

Університет III віку: цікаве навчання, незабутні зустрічі, активне довголіття

Лекцією про місцеве самоврядування на факультеті правознавства у с.Заможне сьогодні фінішував навчальний рік в Університеті III віку КУ «Центр надання соціальних послуг Глобинської міської ради». Послухати та обговорити цікаву тему з лектором - секретарем міської ради Олександром Феденком до місцевої бібліотечної філії зійшлися активні та небайдужі селяни, які у поважному віці залюбки стали студентами, поповнюючи свій життєвий досвід новими знаннями.

16:05 13.06.2024

На Полтавщині тривають цільові профілактичні заходи  під умовною назвою «Мігрант»

На Полтавщині тривають цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант»

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері,  Північно-Східним міжрегіональним управлінням  Державної служби з питань праці спільно з Державною міграційною службою України проводяться заходи з виконання законодавства в міграційній сфері під умовною назвою «Мігрант».

09:38 12.06.2024

12 червня - Всесвітній день боротьби з дитячою працею

У нелегкі часи, які переживає зараз наша країна у зв’язку з російською військовою агресією, багато неповнолітніх українців, бажаючи допомогти своїм родинам і країні, намагаються працевлаштуватися, шукають роботу. Це цілком можливо, адже неповнолітні особи у трудових правовідносинах прирівнюються у правах до повнолітніх, а в галузі охорони праці, робочого часу, відпусток та деяких інших умов праці користуються пільгами, встановленими законодавством України.

09:00 12.06.2024

Відсьогодні у Глобинській громаді буде припинено роботу об'єктів вуличного освітлення

Сьогодні міський голова Станіслав Джусь провів позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого поінформував присутніх про те, що 7 червня Уряд ухвалив розпорядження «Деякі заходи щодо стабілізації роботи об’єднаної енергетичної системи України». Документом, зокрема, місцеву владу зобов'язано обмежити у населених пунктах роботу вуличного освітлення - таким чином енергетики матимуть змогу мінімізувати стабілізаційні відключення світла для побутових споживачів.

11:17 11.06.2024

Ознайомся з мартшрутами практичного іспиту - складай впевнено

Одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС – складання практичних іспитів для отримання посвідчення водія. Заступник начальника Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Харківській, Полтавській та Сумській областях Ірина Пархоменко розповіла, що з початку року на Полтавщині 10 793 кандидатів у водії перевіряли практичні навички з керування транспортними засобами. І лише 30 % з них успішно склали іспит з першого разу.

08:07 11.06.2024