A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Новини

Дата: від до Скинути

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до частини другої статті 42, частини шостої статті 46, пункту 2 частини третьої статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2.4.3 Регламенту Глобинської міської ради скликаю п’ятдесят дев’яту позачергову сесію Глобинської міської ради.

12:45 07.12.2023

Вплив цифрових технологій на дітей не можна ігнорувати, але варто використовувати його для розвитку дитини.

У наш час психологи твердять, що цифрові технології мають величезний вплив на дитину. Подобається нам це чи ні, але сучасні технології повністю порушують наші звичні уявлення про навколишній світ.

10:36 07.12.2023

Відбувся навчальний тренінг «Ми - проти насильства!».

В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 6 грудня 2023 року для суб’єктів, які є відповідальними по запобіганню та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі на рівні територіальної громади, відбувся навчальний тренінг «Ми - проти насильства!».

09:00 07.12.2023

Що робити у випадках насильства першочергово? Викличте поліцію!

Взаємодія з кривдником може ставити під загрозу вашу особисту безпеку. Натомість працівники поліції підготовлені, щоби втрутитися в ситуацію насильства, його зупинити та допомогти постраждалій людині.  

16:24 06.12.2023

Вірусний гепатит А (ВГА) - хвороба брудних рук.

В країні зафіксовані спалахи хвороби на гепатит А. Вірусний гепатит А - типова гостра кишкова інфекція, джерелом збудника якої є хвора людина, переважно в початковому періоді захворювання.

14:37 06.12.2023

Відбулася нарада зі старостами

6 грудня під головуванням секретаря міської ради Олександра Феденка відбулася нарада зі старостами з актуальних питань життєдіяльності громади. У ході наради спільно з керівництвом другого відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки обговорено питання організації оповіщення військовозобов’язаних у громаді та напрацьовано орієнтовний алгоритм дій. Начальник служби у справах дітей Валентина Завезіон наголосила на необхідності активізації роботи зі створення на території громади патронатних сімей.

14:08 06.12.2023

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України

Найцінніше в нашому житті — мир, спокій, стабільність і тому, немає вищої честі, ніж бути захисником рідної країни. 6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил України. Це свято об’єднує всіх військовослужбовців країни та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.

11:18 06.12.2023

6 грудня - День Збройних Сил України!

День Збройних Сил України — це свято на честь незламних і нескорених захисників і захисниць, які демонструють мужність, волю та непохитне бажання перемогти, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці.

07:56 06.12.2023

Просвітницька година у навчальному закладі!

З метою підвищення рівня обізнаності учасників освітнього процесу ювенальні прокурори Глобинської окружної прокуратури Юлія Дяченко та Юлія Ямнова із залученням психологів та педагогічних працівників провели просвітницькі години в двох навчальних закладах Глобинської громади : Глобинському ліцеї №1 ім. В.Є. Курченка Глобинської міської ради та Глобинському ліцеї №5 Глобинської міської ради.

15:53 05.12.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень