Дата: від до Скинути

«Батьківство без стресу» - цикл занять для покращення батьківсько-дитячих стосунків

Сьогодні у Центрі життєстійкості провели заняття  «Що приховується за “складною” поведінкою дитини». Розібрали потреби, які криються за цими проявами. Які бувають батьківські реакції, методи корекції і, чи сприяють вони  формуванню позитивних рис та якостей дитини.

15:05 24.07.2024

ХВИЛИНА МОВЧАННЯ: зупиніться і вшануйте пам’ять полеглих Героїв!

Щоранку рівно о 9 годині на встановленому LED-екрані у центрі Глобиного оголошується загальнонаціональна хвилина мовчання. Лунають звуки метронома, і в цей час ми згадуємо полеглих на війні військових та цивільних людей, життя яких забрала війна. А далі звучить Державний Гімн України.

08:40 24.07.2024

Дозвілля дітей біля водойм: обережність та відповідальність

Турбота про безпеку неповнолітніх під час літнього відпочинку – основна мета профілактичних заходів на території Глобинської громади. Щоб зробити дозвілля дітей влітку більш безпечним і вберегти їх від нещасних випадків на воді, працівники служби у справах дітей спільно з ювенальним інспектором проводять профілактичні бесіди з юними відпочивальниками та їхніми батьками.

16:50 23.07.2024

З поверненням додому, наш захиснику!

17 липня, за посередництва Об’єднаних Арабських Еміратів, відбувся шостий з початку року обмін військовополоненими за формулою «95 на 95». Додому, в Україну повернулися воїни ЗСУ, нацгвардійці, прикордонники, службовці Державної спеціальної служби транспорту та ін.

13:50 23.07.2024

Корисні зустрічі у Пустовійтівській бібліотеці

Поради щодо того, як допомогти близьким у стресовій ситуації та як на відстані підтримати людину, яка переживає сильний стрес, обговорювали на занятті для людей літнього віку у Пустовійтівській бібліотеці. Опанували техніку  вирішення проблем «Стій – Думай - Дій» та релаксували, створюючи мандали.

10:48 23.07.2024

Північно-Східне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці консультує стосовно організації та проведення суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану

Правові та організаційні засади залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, що виконуються під час запровадження трудової повинності, а також питання соціального захисту працездатних осіб, що залучаються до їх виконання, визначені статтею 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» та  Порядком залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 № 753 (далі – Порядок №753).

09:31 23.07.2024

Випив – за кермо не сідай: сервісні центри МВС Полтавщини нагадують як отримати посвідчення водія після позбавлення прав на керування

Безпека на дорозі є дуже важливою, тому керування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння є неприпустимим. Адже такий водій є небезпечним не тільки для пасажирів, а й пішоходів та інших учасників дорожнього руху.

09:16 23.07.2024

Відбудуться засідання депутатських комісій

24 липня 2024 року о 14.00 в залі засідань міської ради за адресою: м. Глобине, вул. Центральна, 285, відбудеться засідання депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та соціального розвитку.

08:36 23.07.2024