Полтавська область, Кременчуцький район

Висока нагорода від Головнокомандувача ЗСУ - нашому земляку

Високу нагороду - Почесний нагрудний знак Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест» - нещодавно вручили нашому земляку, військовослужбовцю другого відділу Кременчуцького РТЦК та СП солдату Віталію Кручиненку. Подія відбулася у Кременчуцькій районній військовій адміністрації за участі т.в.о. начальника Кременчуцької РВА Артема Даценка, начальника Кременчуцького РТЦК та СП полковника Мирослава Волкова, самого військовослужбовця та його дружини Аліни.

11:05 20.06.2024

Інформація виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація  виконавчого комітету Глобинської міської ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності, яких буде залучено для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Глобинської міської ради: будівельних матеріалів, з яких складається незавершене будівництво Манжеліївського сільського будинку культури, що знаходяться за адресою: с. Манжелія, вул. Шевченка Т., буд. 16.

10:15 20.06.2024

Сьогодні - Всесвітній день дитячого футболу

Щорічно 19 червня світова спільнота за пропозицією Організації Об’єднаних Націй святкує Всесвітній день дитячого футболу (World Children`s Football Day). «Винуватцями» свята є найменші поціновувачі цієї спортивної командної гри, а дорослі таким чином поширюють серед молодого населення планети ідею здорового способу життя, прищеплюють любов до спорту.

19:00 19.06.2024

Саме ваш голос може стати вирішальним!

Шановні жителі Глобинської громади! Сьогодні – останній день голосування на конкурсі екологічних громадських ініціатив Полтавської області. Участь в ньому беруть три «наші» проєкти: з Глобиного – «ЕкоМайстерня: Інноваційний громадський простір Творчої Екології для Дітей та Молоді Глобинської громади», «Великих Кринок -  Молодіжний Зелений Майданчик: Вчимося та відкриваємо Екосвіт у с.Великі Кринки» та Пирогів – «Пирогівський родинний екокуточок».

09:28 19.06.2024

Обирай посаду та підрозділ у війську

Комунікаційна кампанія під умовною назвою «Обирай посаду та підрозділ у війську» реалізується Lobby X у співпраці з Міністерством оборони України, Збройними силами України, Міністерством культури та інформаційної політики України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

08:44 19.06.2024

Свято дбайливих господарів

19 червня в Україні  відзначають День фермера. Фермер - не тільки професія, а життєве покликання.  Ваша праця є джерелом нашої життєвої сили. Кожен шматочок хліба, кожний свіжий овоч, кожна склянка молока - результат вашої наполегливої праці.

08:00 19.06.2024

Інтерактивний івент для активної молоді

👥У центрі життєстійкості зібралася активна молодь 14-18 років. Тут проходив інтерактивний івент "Ментальне здоров’я. ВЧОРА. СЬОГОДНІ. ЗАВЖДИ", який в Полтавській області впроваджує ініціативна група волонтерського загону «Єдність» Полтавського державного медичного університету – проєкт "Mental security", створений у межах програми UPSHIFT, що реалізує ГО "Нова Полтава" за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини (BMZ) через державний банк розвитку KfW. Присутні отримали нові теоретичні знання  та практичні  навички. 👍Було пізнавально, креативно, цікаво!

16:40 18.06.2024

Мінветеранів запустило е-Карту послуг в громадах для ветеранів війни

Міністерство у справах ветеранів України спільно з Представництвом Міжнародної організації з Міграції в Україні розробило та запустило е-Карту послуг для ветеранів війни в громадах. Е-Карта доступна на платформі е-Ветеран.

13:55 18.06.2024

Як виявляють фальшиві посвідчення водія, кому вигідно їх продавати та як боротися з шахраями?

Патрульна поліція продовжує фіксувати фальшиві посвідчення водія. Днями на Полтавщині виявили двох водіїв з підробленими документами. Про це повідомляє на своїй сторінці соціальних мереж Патрульна поліція Полтавської області.

08:42 18.06.2024

Пізнавальна лекція від регіональної координаторки

Регіональна координаторка з впровадження в Полтавській області Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською, Юлія Ющенко відвідала з візитом Глобинську громаду, де провела пізнавальну лекцію-дискусію на тему ментального здоров’я «Як турбуватися про себе та перемогти стрес».

16:54 17.06.2024