Знову пожежа

Вчора, 8 грудня 2019 року сталася пожежа в с. Петрашівка Глобинського району. Горів житловий будинок. Вогнем знищено шиферну покрівлю та перекриття на площі 35 м. кв., речі бувші у вжитку. На місці пожежі виявлено тіло громадянина Ж., 1959 р.н., яке направлено до відділення БСМЕ Глобинської ЦРЛ, для встановлення причини загибелі.

14:13 09.12.2019

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ НА ЛЬОДУ

Щороку в області внаслідок необережного поводження на льоду гинуть люди. Одним з трагічним прикладом є випадок в Пирятині під час риболовлі на р. Удай загинули двоє чоловіків. Провалилися під кригу та зникли мешканці м. Пирятина: громадянин П. 1983 року народження та громадянин С. 1980 року народження. Працівниками чергового відділення 19 ДПРЧ з води вилучено тіло одного з рибалок П., яке для встановлення причини смерті направлено до Пирятинського відділення обласного бюро СМЕ. Пошуки другого зниклого рибалки тривають.

10:54 06.12.2019

Вітання до Дня місцевого самоврядування

Шановні депутати та працівники виконавчого комітету міської ради! Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Це свято – визнання ролі місцевого самоврядування як важливого інституту демократичного суспільства та засобу реалізації інтересів громади.

08:27 06.12.2019

Вітання до Дня Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України! Вітаю вас із професійним святом – Днем Збройних Сил України, святом мужніх, сильних та сміливих людей. Переконаний, що для більшості з вас це не просто професія, а справа всього життя.

08:15 06.12.2019

Вітання до Міжнародного дня волонтера

Дорогі земляки! 5 грудня весь світ відзначає Міжнародний день волонтера. У найнебезпечніші для України часи саме вони стали першими посередниками між народом і військовими, їхньою підтримкою та опорою.

09:33 05.12.2019

До уваги шанувальників українського танцю!

21 грудня 2019 року о 14.00 в приміщенні Глобинського районного будинку культури відбудеться звітний концерт зразкового аматорського  танцювального колективу народного танцю «Сузір'я». Програма концерту цікава, насичена та різноманітна.

10:59 04.12.2019

Вітаємо міського голову Станіслава Джуся з нагородою

Вчора, 2 грудня, у конференц-залі Верховної Ради України відбулися урочистості до Дня місцевого самоврядування.  Відзнаками Парламенту нагороджено представників органів місцевого самоврядування України – членів Асоціації міст України.

15:06 03.12.2019