Благодійна ярмарка солодощів в Глобинській гімназії

Традиційно напередодні великих свят – Дня українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці в Глобинській гімназії  №1 імені В.Є.Курченко проводиться благодійна ярмарка домашньої випічки та різних смаколиків, а виручені при цьому кошти передаються  українським воїнам, які захищають рідну землю від  ворога-агресора  на Сході України.

16:02 12.10.2018

Лине слава козацька з далеких віків

До Дня українського козацтва та до Дня захисника України, що відзначаються в Україні 14 жовтня, працівники міського будинку культури та міської бібліотеки (вул. Полтавський шлях) організували пізнавальний захід для учнів 8 класу  Глобинської ЗОШ І-ІІІст.№3.

13:45 12.10.2018

Нова українська школа: кроки першого місяця роботи

З 1 вересня 2018 року  217 першокласників закладів загальної середньої освіти Глобинської ОТГ  навчаються за новою методикою. Вони не отримують оцінки у щоденники, а вчителі намагаються розкрити у дітях приховані таланти, створити умови, за яких учні самі хотіли б іти до школи. Реформа також передбачає переобладнання навчальних класів та оновлення дидактичних матеріалів.

13:23 12.10.2018

Святкові вітання міського голови

Дорогі  глобинці! Шановні жителі Глобинської громади!  Щиро вітаю вас  із Днем захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці  та Днем українського козацтва!

08:15 12.10.2018

Глобинська ОТГ- складова інвестиційної Полтавщини

10 жовтня в Полтаві у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя проходив форум «Діалогова платформа: "Полтавщина інвестиційна".

19:35 11.10.2018

Строки проведення реєстраційних дій та надання інформації з Державного реєстру прав

Державна реєстрація права власності та інших речових прав (крім іпотеки) проводиться у строк, що не перевищує п’яти робочих днів з дня реєстрації відповідної заяви в Державному реєстрі прав.

11:40 11.10.2018

Несвоєчасно виплачена заробітна плата: права працівників, відповідальність роботодавців та гарантії держави

Відповідно до статті 115 Кодексу законів про працю України заробітна плата повинна  виплачуватися регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим з виборним органом первинної профспілкової організації чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом (а в разі відсутності таких органів − представниками, обраними і уповноваженими трудовим колективом), але не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

15:39 10.10.2018

Відділ комунального майна і закупівель виконавчого комітету Глобинської міської ради інформує

Відповідно до пункту 25 «Правил  обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», затверджених Постановою Міністрів Української РСР і Українською республіканською радою професійних спілок від 11 грудня 1984 р. N470, виконавчим комітетом Глобинської міської ради з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті.

11:23 10.10.2018

Представники громади відвідали переробний соєвий завод

ТОВ «Глобинський переробний завод» одне з потужних підприємств, що входить до складу агропромхолдингу «АСТАРТА-КИЇВ». Кількість працюючих тут 188 осіб. З них більше 80 відсотків – місцеві жителі. За своїми масштабами виробництва  це підприємство одне з лідерів у своїй галузі. Варто зауважити, що на його частку на сьогодні припадає 18 відсотків всієї переробки сої в Україні та 28 відсотків всього виробництва соєвого шроту.

11:06 10.10.2018