Глобинський район, Полтавська область

Чи потрібний місту танцмайданчик?

Дата створення: 09:08 17.05.2018

У Центральному сквері міста Глобине  розміщується танцювальний майданчик. Він має бетонну огорожу, асфальтне покриття, обладнані лавки по сторонам та сцену з дахом. Свого часу він активно використовувався для проведення розважальних заходів і вечорів відпочинку молоді та  з початком російської військової агресії на Сході України  проведення вечорів відпочинку – дискотек припинено.

До уваги пасічників!

Дата створення: 10:25 16.05.2018

Порядок проведення заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків с/г угідь пестицидами.

З родини йде життя людини

Дата створення: 10:03 16.05.2018

15 травня в Глобиному відбувся захід «З родини йде життя людини», який було організовано відділом культури, спорту, сім’ї та молоді виконкому Глобинської міської ради з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Талановиті і цікаві родини Глобинської громади зібралися у дружньому колі, аби розказати про свої захоплення, уподобання та родинні цінності. Вітала представників творчих родин секретар Глобинської міської ради Світлана Віталіївна Лазаренко.

Тепер слово за депутатами

Дата створення: 08:14 16.05.2018

У Глобинській громаді відбулися громадські слухання з приводу присвоєння   імені Заслуженого агронома  України Ганни Андрієнко Глобинській філії «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4» Глобинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №5.

До уваги дрібних та середніх агровиробників!

Дата створення: 16:12 15.05.2018

Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації інформує, що в області діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, відповідно до якої компенсується 30% вартості придбаної у поточному році нової малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки, виробленої в Україні, з урахуванням податку на додану вартість фермерським господарствам, сімейним фермерським господарствам, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані на території Полтавської області.

Долучаймося до флешмобу "Глобинщина вишивана"!

Дата створення: 08:04 15.05.2018

«Бережи українське – носи вишиванку!»

ДО УВАГИ КОРИСТУВАЧІВ ПОСЛУГОЮ ЦЕНТРАЛЬНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ

Дата створення: 11:34 14.05.2018

Комунальне підприємство «Глобинське» Глобинської міської ради оголошує місячник добровільного оформлення незаконних підключень до мереж підприємства.

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів - рішеннь Глобинської міської ради

Дата створення: 15:47 11.05.2018

Повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акту - рішення Глобинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Глобинської міської ради  на 2019 рік, а також проекту регуляторного акту -рішення Глобинської міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Глобинської міської ради на 2019 рік»

Розпорядження

Дата створення: 08:15 11.05.2018

Керуючись ст.42 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні» перенести пленарне засідання 35 сесії Глобинської міської ради І скликання з 15 травня 2018 року на 22 травня 2018 року о 13.00 год., що відбудеться в залі засідань міської ради.

Програма муніципальної підтримки ініціатив громадян 2018 – стартувала!

Дата створення: 18:28 10.05.2018

В четвер 10 травня в залі засідань міської ради під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка було проведено конкурсний відбір проектів, поданих для участі в Програмі Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік, затвердженої рішенням 30 сесії міської ради №17 від 30.01.2018 р.