Архів документів

На даній сторінці оприлюднюються офіційні документи громади: розпорядження, рішення, проєкти рішень.

*Відповідно до рішення 65 (позачергової) сесії Глобинської міської ради VII скликання від 17.11.2020 р. № 1654 "Про впорядкування скликань Глобинської міської ради" рішення, прийняті Глобинською міською радою І скликання в період 20 листопада 2015 року по 17 листопада 2020 року включно, вважати рішеннями Глобинської міської ради VII (сьомого) скликання.

Критерії пошуку документів:

Рішення міської ради
Про розгляд звернення Дочірнє підприємство "Полтавський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України" про внесення змін у рішення 14 сесії 8 скликання Глобинської міської ради № 3518 від 13.08.2021 року "Про розгляд звернення ДП "Полтавський облавтодор" Держвної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,3000 га, цільове призначення - для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства, місце розташування: на території с.Великі Кринки, вул. Полтавська Глобинської міської ради Кременчуцького району Полтавської області, з метою передачі у постійне користування", змінивши ДП "Полтавський облавтодор" Держвної акціонерної компанії "Автомобільні дороги України" на Дочірнє підприємство "Полтавський облавтодор" Відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Автомобільні дороги України"
17 сесія VIII скликання
1 файл