Новорічна казка

Дата: 29.12.2017 23:35

Справжня новорічна містерія розгорнулася у районному Будинку культури напередодні Новорічних  та Різдвяних свят.  29 грудня 2017 року відбулося теартралізоване дійство за участю театру для дітей «Мультяшки». Цю «Новорічну казку» разом із солодкими подарунками, подарувала учням початкових класів та дітям пільгових категорій Глобинська міська рада, про що повідомив Глобинський міський голова Станіслав Джусь, привітавши дітей, вчителів та всіх присутніх з наступаючими святами, побажавши їм міцного здоров’я, оптимізму, здійснення всіх  мрій і сподівань.

Під час  новорічного, феєричного шоу діти могли не лише побачити оригінальну постановку, але й стати безпосередніми учасниками казки! Вони грали в ігри, танцювали, співали, сміялися, подорожували та розважалися разом з улюбленими казковими героями, Дідом Морозом та Снігуркою. Дзвінкий дитячий сміх та їх гучні плескання в маленькі долоньки наповнили зал, даруюючи всім присутнім радість та чудовий новорічний настрій.