Дорогі жінки!

Дата: 07.03.2018 05:19

Сердечно вітаю вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Цей день осяяний чарівністю жіночності та присвячений саме вам - берегиням домашнього вогнища та родинних цінностей. Адже, в усі часи покликанням жінки було дарувати життя і наповнювати його високим змістом любові, добра і краси.

Проявляючи справжній професіоналізм та високу відповідальність, ви, дорогі жінки, берете активну участь у всіх сферах життя громади. Серед вас є керівники підприємств та установ, службовці, лікарі, вчителі, військові та правоохоронці, громадські діячі… Ваша небайдужість до майбутнього наших дітей, долі громади та всієї України, є запорукою успіхів рідного краю і держави.

У цей святковий день бажаю, щоб кожна жіноча доля була світлою. Нехай ніщо і ніколи не засмучує вас. Міцного здоров’я вам та Божого благословення у всьому.

Низький уклін вам, дорогі жінки!

З повагою,
Глобинський міський голова  Станіслав ДЖУСЬ