Шановні жителі Глобинської громади!

Дата: 22.02.2018 08:41

До повноважень Глобинської міської ради належить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю з питань  своєчасної та у повному обсязі  оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці та оформлення трудових відносин.

В даний час Глобинською міською радою проводиться моніторинг у сфері оплати праці підприємствами, установами організаціями та фізичними-особами підприємствами, що використовують найману працю на території Глобинської  громади в частині своєчасної і не нижче визначеного державою мінімального розміру  оплати праці.

В зв’язку з цим прохаємо Вас повідомляти  Глобинську міську раду про факти заборгованості з виплати заробітної плати, несвоєчасної виплати заробітної плати  або ж виплати її в розмірах нижче визначеного державою мінімального розміру  оплати праці (з 1 січня 2018 року цей розмір становить – 3 723 грн.)  письмово, зателефонувавши за номерами (05365) 2-42-78, (05365) 2-52-19, (05365) 2-42-53, або з відповідним повідомленням  на електронну  адресу: globino.mr@i.ua.

В.о. Глобинського міського голови                 Світлана Лазаренко