Глобинський район, Полтавська область

"ШЕВЧЕНКОВЕ СЛОВО У ВІКАХ НЕ СТАРІЄ"

Березень в Україні часто називають Шевченковим місяцем. І це не випадково – щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас, і щороку новим неповторним. Він - невмируща слава українського народу. Як весна оновлює природу, так і поезія Тараса  Шевченка оновлює наші серця, вчить бути милосердними і любити свою Україну.

Цього дня в Пирогівській сільській бібліотеці було проведено інформаційну годину: "Шевченкове слово у віках не старіє". Учасники з натхнення  вкотре читали славнозвісні  поезії та  знайомилися з унікальним виданням видавництва "Дніпро" – вибрані твори Кобзаря українською та англійською мовами.

Пирогівський сільський бібліотекар Лідія Мацак.