Конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 02.03.2018 09:13

Виконком Глобинської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії юридичного відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, освіта базова вища юридична за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, володіння діловою українською мовою, вільне володіння ПК на рівні користувача.

До заяви додаються такі документи: особова картка (форма П-2 ДС), дві фотокартки 4×6 см, копія документів про освіту, копія паспорта, копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних). Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285.

Телефон для довідок: 24-7-30.