A A A K K K
для людей із порушенням зору
Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Розпочато відбір 10 Проектів ініціатив громадян з фінансуванням 30 тисяч гривень кожного з міського бюджету

Дата: 02.03.2018 10:15
Кількість переглядів: 1032

Фото без описуПрограма муніципальної підтримки ініціатив громадян Глобинської міської територіальної громади на 2018 рік прийнята, щоб активізувати та посилювати ініціативи жителів громади, втілювати практичні проекти, що покращують якість життя мешканців міста і сіл, та задля залучення громади до активної участі в процесах розвитку населених пунктів об’єднаної громади.

В рамках Програми проводиться конкурс Проектів ініціатив від громадян. Відібрані соціальні проекти отримають фінансування (гранти) від Глобинської міської ради та організаційну підтримку. Передбачено фінансування з міського бюджету 10 проектів вартістю до 30 000 гривень. При цьому розмір коштів, вкладених у реалізацію проекту самими громадянами має бути не меншим 10% від загальної вартості проекту.

Відповідно до розпорядження міського голови від 26.02.2018 №31/02-05-АГП до складу Конкурсної комісії включені представники громадських організацій, депутатських комісій міської ради, ОСББ, які утворені на території громади та профільних відділів міської ради. (Ознайомитися з складом комісії можна за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1dJqO3nP)

Кошти Програми можуть бути використані на наступні цілі:

1.Благоустрій вулиць, зон відпочинку, прибудинкових територій  міста та сіл (встановлення обмежувачів руху транспорту, контейнерних площадок, озеленення, освітлення та облаштування лавками для відпочинку прибудинкової території, покращення дорожнього покриття прибудинкової території, обладнання дитячих та спортивних майданчиків, відновлення роботи вуличних криниць питної води,  тощо).

2.Покращення умов проживання людей з обмеженими фізичними можливостями та сімей, які опинились у важких життєвих обставинах.

3.Організація дозвілля жителів населених пунктів (проведення спортивно - масових заходів, конкурсів, концертів, святкування ювілейних дат, облаштування ігрових кімнат для дітей, дитячих ігрових майданчиків,  культурно-мистецькі заходи, підтримка творчої та обдарованої молоді, тощо).

4.Покращення екологічної ситуації у населених пунктах громади (створення нових зелених зон, облаштування годівничок для птахів та шпаківень, встановлення урн для сміття, лавочок для відпочинку, встановлення ліхтарів нічного освітлення у зелених зонах відпочинку із використанням  сонячної енергії, прибирання стихійних смітників, тощо).

5.Розбудова, збереження та відновлення історично - культурної спадщини громади (ознакування, ремонт та реставрація пам’яток архітектури, встановлення інформаційних таблиць, тощо).

6.Створення оптимальних умов для занять спортом та фізичною культурою жителів громади – облаштування спортивних майданчиків та ігрових площадок (баскетбол, волейбол, бадмінтон, теніс), ігрових полів,  майданчиків для загальної фізичної підготовки)

7.Інші суспільно-корисні соціальні проекти.

Загальні дані про конкурс проектів:

Кількість членів ініціативної групи: 20 чоловік

Мінімальний відсоток фінансування ініціативною групою: 10%

Суми грантів з міського бюджету: до 30 тис. грн.

Початок прийому заяв на включення до Конкурсної комісії: 09 лютого 2018

Завершення прийому заяв на включення до Конкурсної комісії: 23 лютого 2018

Початок прийому Анкет: 01 березня 2018 року

Завершення прийому Анкет: 16 квітня 2018 року

Оголошення результатів конкурсу: до 30 квітня 2018 року

Термін реалізації проектів: з 1 травня 2018 до 28 грудня 2018 року

Подання звітів з реалізації: до 31 грудня 2018 року

Територія втілення проектів: місто Глобине, села Глобинської об’єднаної міської територіальної громади.

Адреса для отримання консультацій та подачі заявок: м. Глобине вул. Центральна 283, тел.: 24607 або вул. Центральна,285 тел.: 28314; e-mail: gl-veri@ukr.net

Начальник відділу
соціально-економічного розвитку
та інвестицій виконкому Глобинської міської ради                                           Володимир Бондарь

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень