Рятувальники отримали нове сучасне обладнання

Дата: 22.12.2017 10:25

21 грудня у залі засідань Глобинської міської ради відбулося урочисте вручення вогнеборцям нового сучасного аварійно-рятувального обладнання та технічного спорядж ення. Захід проходив за участі міського голови Станіслава Джуся, Першого заступника начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олега Горбенка, начальника Глобинського районного відділу управління МНС України в Полтавській області Віктора Захарчука та працівників відділу, керівництва та працівників Комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона», спеціалістів виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Перший заступник начальника Головного управління ДСНС України у Полтавській області Олег Горбенко вручив вогнеборцям місцевої пожежної охорони 5 дихальних апаратів на стиснутому повітрі, 12 панорамних масок, службовий автомобіль підвищеної прохідності ВАЗ 21214 «Нива», бензорізак та пожежні рукава. Подякував міському голові Станіславу Джусю та депутатському корпусу за підтримку рятувальників. Адже, слід зазначити, що отримані апарати на стиснутому повітрі та панорамні маски, які призначені для захисту під час роботи у непридатному для дихання середовищі та в задимлених приміщеннях, бензорізак та пожежні рукава були придбані за кошти Глобинської міської ради. Водночас наголосив, що завдяки новому обладнанню вогнеборці зможуть більш ефективно виконувати завдання – ліквідовувати наслідки надзвичайний подій та рятувати постраждалих, що є черговиим практичним прикладом позитивної співпраці місцевих органів влади та ДСНС.