Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Відбулося чергове засідання виконкому

Дата: 15.12.2017 10:34
Кількість переглядів: 1408

13 грудня 2017 року в залі засідань Глобинської міської ради, під головуванням заступника міського голови Олександра Артюшенка,  відбулося  чергове засідання виконкому,   на якому було розглянуто 18 різних питань.

Одним з перших було розглянуто питання щодо проведення новорічних  і різдвяних свят на території Глобинської міської ради.По даному питанню доповідав начальник відділу культури, спорту, сім’ї та молоді міськвиконкому Олександр Шайнога. Рішенням виконавчого комітету було затверджено план організації та проведення новорічних і різдвяних свят по Глобинській міській раді.

Також розглядалися питання щодо стану військового обліку на території Глобинської міської ради за 2017 рік та завдання на 2018 рік, про погодження міської Програми національно-патріотичного виховання дітей і молоді на 2018-2020 роки та інші.

Чимало питань стосувалося розгляду звернень громадян та приватних підприємців громади.

Так, надано дозвіл на проведення ярмаркової торгівлі хвойними деревами в м.Глобине в період часу з 15 грудня 2017 року по 31 грудня 2017 року, та визначено площадки для такої торгівлі. А саме:

-         вул.Центральна, біля магазину «Кулиничі»;

-         вул.Виноградна, з бокової сторони магазину «Гламур»

-         пров.Технічний, на території ринку;

-         вул..Володимирівська, напроти магазину «Оптовичок».

Цього ж дня були розглянуті питання надання виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади в звязку із скрутним матерціальним станом чи тяжким захворюванням.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень