УГІС - вища якість управління

Дата: 11.12.2017 11:18

Нещодавно в залі засідань Глобинської міської ради відбулася робоча нарада за участю заступників міського голови Олександра Артюшенка та Галини Токаренко, керуючої справами виконкому Наталії Четверікової та начальників відділів міськвиконкому з питаня можливості створення Управлінської геоінформаційної системи (УГІС) міста Глобине за прикладом вже існуючої та функціонуючої УГІС міста Кременчука та за підтримки Комунального підприємства “МІСЬКОФОРМЛЕННЯ” м. Кременчук, вул. Генерала Жадова, 12.

Олександр Артюшенко інформував про можливості та переваги використання даної інформаційної системи, а також окреслив основні напрямки роботи для початкового єтапу впровадження  УГІС міста Глобине. Присутнім було презентовано інформаційні слайди, які надало КП «МІСЬКОФОРМЛЕННЯ» для ознайомлення та кращого розуміння функціональних можливостей даного програмного продукту.

Начальникам відділів було запропоновано визначитись з необхідними сервісами та реєстрами з метою планування подальших дій щодо можливості впровадження УГІС. Адже, дане програмне забезпечення надає засоби для вирішення таких важливих напрямків роботи міської ради як: підвищення якості управління одночасно, зі скороченням термінів вирішення питань та залучення громадян до активної участі в управлінні.