Глобинська громада
Полтавська область, Кременчуцький район

Звіт про роботу відділу організаційно-кадрової роботи виконавчого комітету Глобинської міської ради у 2017 році

Дата: 05.02.2018 11:48
Кількість переглядів: 2399

Фото без описуВідділом розроблено графік відпусток працівників виконавчого комітету міської ради на 2017 рік.

Організовувано роботу з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад виконавчого комітету міської ради. Протягом 2017 року проведено 15 конкурсів на заміщення вакантних посад у виконавчому комітеті Глобинської міської ради. Крім того, розроблено Порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, що належать до комунальної власності Глобинської міської ради. Відповідно до Порядку проведено 2 конкурси на заміщення вакантних посад начальників КП «Глобинське» та комунальної організації «Глобинська місцева пожежна охорона».

Проведено роботу з організації 11 перевірок достовірності відомостей, що подаються особами, які претендують на зайняття відповідних посад, щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Підготовлено повідомлення до Глобинського відділення Кременчуцької ОДПІ про прийняття на роботу 150 працівників (посадові особи та працівники виконавчого комітету міської ради, а також робітники з благоустрою).

Організовано проведення стажування 30 посадових осіб місцевого самоврядування виконкому міської ради на посадах у виконавчому комітеті.

Проводилася організаційна робота з підвищення кваліфікації, навчання посадових осіб міської ради (координація роботи, реєстрація  на навчання тощо).

Підготовлено 6 звітів до Глобинського районного центру зайнятості про попит на робочу силу, прийняття та вивільнення працівників,  про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, та 8 інформацій про залучення громадян до громадських робіт.

Працівники відділу брали участь в підготовці до проведення організаційно-масових заходів за участю міського голови.

Протягом 2017 року відділом підготовлено 936 проектів розпоряджень з кадрових питань, з них:

250 - з особового складу (призначення, звільнення, переведення, стажування, встановлення надбавок, присвоєння рангів, виплата допомог тощо);

159 - про службові відрядження;

174 - про надання відпусток;

250 – з особового складу (громадські роботи).

 

Сформовано 21 особову справу новопризначених працівників виконавчого комітету міської ради.

Здійснювалося оформлення листків тимчасової непрацездатності працівників виконавчого комітету міської ради, табелів обліку використання робочого часу.

Проводилася робота щодо заповнення електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (навчання посадових осіб, депутатів, консультативна допомога, підготовка інформаційних матеріалів на веб-сайті міської ради, перевірка фактів подання суб’єктами декларування декларацій відповідно до Закону України "Про запобігання корупції").

Оформлялася документація, пов'язана з проведенням  службового  розслідування щодо 2 посадових осіб виконавчого комітету міської ради.

Проведено роботу щодо забезпечення функціонування нового офіційного веб-сайту Глобинської міської ради (співпраця з розробниками, підготовка розпорядчих документів, що регламентують питання функціонування сайту,  інформаційне наповнення тощо).

Організовано роботу з проведення щорічної оцінки виконання  посадовими особами виконавчого комітету Глобинської міської ради  покладених на них обов'язків і завдань у 2016 році. Перевірці підлягало 16 осіб.

Проводиться робота з ведення обліку військовозобов’язаних працівників виконавчого комітету міської ради.

 

Начальник відділу організаційно-
кадрової роботи виконавчого комітету
Глобинської міської ради                                                                                           О.В.Кошеленко

« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень