Працювали дорадчі органи виконкому міської ради

Дата: 19.01.2018 12:03

18 січня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради та Ради опіки та піклування при виконкомі Глобинської міської ради під головуванням заступника міського голови Галини Токаренко.

На засіданнях розглянуто 9 питань порядку денного про виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей, доцільність позбавлення батьківських прав батьків, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків та соціальний захист недієздатних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

За результатами проведених засідань прийняті відповідні рішення, рекомендації, висновки, які будуть подані на розгляд виконавчого комітету для прийняття рішень до виконання.