Якщо хочеш змінити світ на краще – почни з себе

Дата: 05.02.2018 12:12

З ініціативи відділу освіти виконавчого комітету та об’єднаної ради старшокласників Глобинщини, за підтримки Глобинської міської ради, з метою покращення стану навколишнього середовища залучивши громаду до сортування сміття, 01 лютого 2018 року на базі Глобинської гімназії №1 представником  ГО «Еколтава» Миколою Рябиком проведено воркшоп на тему «ЧИСТОТАК».

Учасниками були заступник міського голови  Г.В. Токаренко, методисти МК відділу освіти виконавчого комітету О.С. Довбня та Л.І.Обревко,  завідувачі ДНЗ, вчителі навчальних закладів Глобинської міської ради та учнівське самоврядування Глобинської гімназії №1. Микола Рябик поділився досвідом та професійними знаннями, роз’яснив шляхи вирішення питань співпраці з організаціями, які надають послуги зі збору вторсировини. Розкрив сутність національної стратегії поводження з відходами. Наголосив на доцільності впровадження проекту «ЧИСТОТАК».

Всі учасники із захопленням слухали лектора. Дві години спілкування промайнули непомітно. Цікавою інформацією Микола Рябик змусив задуматися кожного про екологічний стан свого рідного краю. Пробудив бажання покращити його стан.

Методист МК відділу освіти
виконавчого            комітету
Глобинської    міської  ради                                                                                                           Довбня О.С.