Залучення молодих спеціалістів до роботи

Дата: 14.02.2018 12:41

13 лютого  2018 року Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко та завідувач сектором охорони здоров’я виконкому міської ради Віталій Мазур завітали до Української медичної стоматологічної академії.

Мета візиту – залучення на роботу у Глобинську громаду  молодих спеціалістів в галузі медицина. Майбутні інтерни з  цікавістю слухали  представників міської ради про переваги роботи у нашій громаді. Станіслав Джусь ознайомив студентів з основними положеннями міських програм по підтримці та забезпеченні житлом молодих спеціалістів.

Г. Токаренко наголосила на соціальних гарантіях, які отримають молоді фахівці. Зустріч пройшла у доброзичливій, дружній атмосфері. Висловлюємо керівництву Української медичної стоматологічної академії подяку за підтримку. Сподіваємось на подальшу співпрацю.