Глобинська громада
Глобинський район, Полтавська область

Увага! Погіршення погодних умов

За інформацією Українською гідрометеорологічного центру найближчим часом очікується погіршення погодних умов (різке пониження температури повітря, посилення вітру, снігопади, утворення на дорогах ожеледиці). 23-28 лютого прогнозується різке зниження температури до 18-23О морозу.

Враховуючи зазначене, нагадуємо, що в приміщенні державного пожежно-рятувального підрозділу в м.Глобине по вулиці Виноградній функціонує пункт обігріву для бездомних осіб та громадян, які опинилися в несприятливих погодних умовах, де створені належні умови щодо перебування. Всі бажаючі можуть зігрітися, випити гарячого чаю, підзарядити мобільний телефон.

Одночасно повідомляємо, що при Виконавчому комітеті Глобинської міської ради забезпечено функціонування телефонів «гарячої лінії» з питань соціального захисту бездомних осіб за телефоном: 25-5-40 та 24-2-78 (в робочий час), 24-5-39 (у вихідні дні).

Будьте обережними, коли виходите на вулицю! Дотримуйтесь основних правил безпеки, що зменшить долю ризику отримання травм під час ожеледиці.« повернутися до списку новин