Привітали з Різдвом Христовим родини учасників АТО

Дата: 05.01.2018 14:24

На передодні Різдва Христового Глобинський  міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко та спеціалісти відділу соціального забезпечення виконавчого комітету міської ради Людмила Норенко та Наталія Живолуп відвідали родини зниклого безвісті та загиблих учасників антитерористичної операції: Борильченків Володимира Леонідовича та Наталію Григорівну (с.Черевані), Борильченко Надію Іванівну та Аміну Євгеніївну(с.Пироги), Ткаченко Діну Володимирівну ( м.Глобине). Вручили продуктові набори та від щирого серця побажали міцного здоров’я, достатку, родинного тепла та миру.

За дорученням міського голови, родину Аврамчуків Віктора Григоровича та Олени Володимирівни (с.Новоселівка) відвідала  Ольга Козіна, староста Жуківського старостинського округу, а родину Бондаренків Олександра Івановича та Марії Іванівни (с.Кордубанове) відвідав Олег Клімов, староста Новомосковського старостинського округу, з подарунками та привітаннями.

Відвідали сім'ю Борильченків