«Усім жінкам присвячується»

Дата: 07.03.2018 14:54

Сьогодні, 7 березня в приміщенні районного будинку культури відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню. До гостей свята, переважна більшість з яких жінки, зі словами вітань звернулися керівники району та громади, побажавши світлої долі, міцного здоров’я та Божого благословення.

Міський голова Станіслав Джусь висловив повагу та подякував жінкам за професіоналізм, відповідальність та активну участь у всіх сферах життя громади. Адже їх небайдужість до майбутнього наших дітей, долі громади та всієї України є запорукою успіхів рідного краю і держави. Кращих працівників-жінок було відзначено грамотами та подарунками. Серед нагороджених були Катерна Хвостенко, Юлія Потоцька, Оксана Соса, Наталія Шварц та ін.

Особливі слова подяки та найкращі побажання лунали на адресу Олени Аврамчук та Марії Бондаренко - матерів, чиї сини поклали свої життя, захищаючи Україну від ворога в зоні АТО.

Святковий настрій гостям свята дарували учасники концерту.