Йде до діток Миколай

Дата: 19.12.2017 15:43

Незважаючи на відсутність снігу та морозу жителі Глобинської громади вже розпочали низку новорічних свят.

17 грудня у святково вбраній  залі міського будинку культури імені Франка відбувся ранок для дітей з нагоди Дня Святого Миколая. Під керівництвом завідуючої закладу культури Валентини Базарової чудове свято організували керівники гуртків -  Людмила Юременко (керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва) та Віра Дударь (керівник танцювального гуртка). Дітлахам була запропонована святкова казка з іграми, конкурсами, піснями та танцями.

Тож даруйте і собі, і своїм рідним зимову казку, приходьте і проводьте новорічно-різдвяні свята разом з нами! Веселих і солодких свят!