Дата: 12.01.2018 15:51

Виконком Глобинської міської повідомляє, що 18.01.2018 року о 10 год. 00 хв.  за адресою: м.Глобине, вул. Центральна, 285 у залі засідань Глобинської міської ради відбудуться громадські слухання з питання розроблення ТОВ «ТЗК «Інгулецька» матеріалів обгрунтування розміру санітарно-захисної зони для дільниці по розвантаженню зерна з автотранспорту та завантаження в залізничні вагони, що розташовується по вул. Володимирівська, 170 в м.Глобине Полтавської області.

Повідомлення про наміри розміщено в газеті «Зоря Придніпров´я» від 24.11.2017 №47 (11392) та повторне повідомлення про проведення громадських слухань в газеті «Зоря Придніпров´я» від 05.01.2018 №1 (11398).