Розглядали питання квартирного обліку

Дата: 05.04.2018 16:40

Фото без описуЗ метою дотримання громадського контролю та гласності при прийнятті виконавчим комітетом Глобинської міської ради рішень з питань квартирного обліку, надання жилих приміщень, реалізації прав громадян на житло, захисту цих прав, відповідно до нормативних законодавчих  документів 21 лютого 2018 року внесені зміни до складу громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Глобинської міської ради.

Комісія має наступний склад:

Перевьорткін Володимир Геннадійович – голова комісії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

Головаш Анатолій Іванович – заступник голови комісії, начальник відділу комунального майна і закупівель виконавчого комітету Глобинської міської ради;

Недосіка Ольга Сергіївна – секретар комісії, провідний спеціаліст юридичного відділу виконавчого комітету Глобинської міської ради;

Авраменко Інна Леонідівна – член комісії, депутат Полтавської обласної ради;

Савченко Вікторія Григорівна – член комісії, депутат Глобинської міської ради;

Рябко Сергій Іванович - член комісії, депутат Глобинської міської ради;

Ковш Григорій Павлович - член комісії, депутат Глобинської міської ради;

Логвин Олександр Володимирович – член комісії, голова Глобинської районної організації ВГО «Союз Чорнобиль України»;

Білоус Олександр Іванович – член комісії, начальник відділу управління майном комунальної власності району;

Пономарьов Сергій Борисович – член комісії, начальник відділу розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету Глобинської міської ради;

Норенко Людмила Василівна – член комісії, завідувач сектору соціального забезпечення виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Основними завданнями комісії є забезпечення громадського контролю за дотриманням законодавства з питань взяття громадян на квартирний облік та зняття з такого обліку, розподілу жилої площі, приватизації житла. Комісія ретельно вивчає та розглядає звернення громадян з житлових питань на своїх засіданнях. Готує пропозиції по вирішенню житлових питань громадян, відповідно до законодавства.

Так на першому засіданні комісії у новому складі розглянуто три питання, а саме про взяття на квартирний облік громадянина Давида Р.П с.Опришки, та Пивовар М.В., а також питання про внесення змін до облікової справи громадянки Левала Л..В.

Пропозиції комісії виявилися одним з основних критеріїв для формування рішень виконавчого комітету Глобинської міської ради з наведених вище питаннь.

Начальник відділу комунального  майна і закупівель                   Головаш А.І.