Великодні кошики родинам героїв

Дата: 06.04.2018 14:05

На передодні Великодніх свят Глобинський міський голова Станіслав Джусь, заступник міського голови Галина Токаренко та спеціаліст відділу соціального забезпечення міськвиконкому Наталія Живолуп   зустрілись з родинами зниклого безвісти та загиблих учасників антитерористичної операції: Борильченків Володимира Леонідовича та Наталії Григорівни, Борильченко Надії Іванівни, Ткаченко Діни Володимирівни, Аврамчуків Віктора Григоровича та Олени Володимирівни, Бондаренків Олександра Івановича та Марії Іванівни, а також матір’ю загиблого в Афганістані воїна-інтернаціоналіста – Павлик Валентиною Василівною.

Представники міської ради  запевнили, що в Глобинській громаді пам’ятають про  мужність і героїзм воїнів-захисників, побажали родинам міцного здоров’я, злагоди, миру та  достатку,  вручили  продуктові набори.