Передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Глобинській міській раді

Дата: 20.04.2018 16:28

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України  від 31 січня 2018 року 60-Р «Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад» та відповідно до статті 117 Земельного кодексу України Глобинською міською радою спільно із відділом Держгеокадастру у Глобинському районі проводяться заходи щодо інвентаризації земельних ділянок на території Глобинської міської ради, які в подальшому будуть передані у комунальну власність громади.

Глобинським відділом Держгеокадастру із спеціалістами відділу по управлінню природними ресурсами та регулюванню земельних відносин виконавчого комітету Глобинської міської ради наразі визначено перелік сформованих земельних ділянок та перелік  ділянок, на які необхідно розробити документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель та підготовлено графічні матеріали.