Весняна толока на дитячому майданчику

Дата: 23.04.2018 10:53

У суботу 21 квітня 2018 року на дитячому майданчику в центрі міста у Парку відпочинку зібралися на весняну толоку небайдужі жителі міста Глобине, аби  відремонтувати та навести лад на ньому. Ініціатор заходу Глобинська міська рада забезпечила матеріалами та технікою, необхідними для проведення робіт з благоустрою майданчика.

Близько двадцяти людей озброїлися граблями, лопатами, пензликами та фарбою і взялися за роботу. Прибирали територію, замінили і пофарбували всі робочі зони гойдалок, гірок, балансирів, каруселей, проводили роботи із реставрації цегляних споруд, ремонту та укріплення ігрових конструкцій. Допомагали своїм татам і мамам і маленькі жителі нашого міста. Вони залюбки насипали пісок у відра, фарбували, замітали і звичайно ж не забували пильно перевіряти щойно відремонтовані гойдалки. І хоч за один день і не встигли виконати всі роботи в повному обсязі (ще залишилися роботи із реставрації цегляних споруд, які після висихання штукатурки потребують покраски) результат спільних зусиль вже видно. Майданчик засяв новими яскравими барвами. Стала чистою та охайною територія майданчика, а основне – зроблено все необхідне для безпечного дозвілля дітей.