Спільними зусиллями зробимо місто кращим

Дата: 23.04.2018 12:27

20 квітня 2018 року працівники Глобинської міської ради долучилися до заходів з благоустрою  населених пунктів та зон відпочинку, в рамках проведення Дня Довкілля.

Працівники міської ради були задіяні на прибиранні правого берега річки Сухий Омельник  в межах нежитлової зони вулиці Мічуріна. На жаль, тут роками, байдужі до довкілля глобинці, викидали всілякий непотріб, пляшки з під напоїв, різне скло, побутове сміття. Тож, на досить невеличкій ділянці берега річки за декілька годин зібрано та завантажено до вантажного автомобіля комунального підприємства більше тони сміття.

Також, висаджено  квіти та кущі троянд біля пам’ятників  Захисникам Вітчизни (Архистратигу Михзаїлу) та легендарному засновнику міста Івану Глобі.

Приємно, що цього дня долучилися до робіт з благоустрою працівники бюджетних установ, підприємств та організацій міста.

Результати роботи – доглянуті клумби, сквер в центрі міста, очищена від сміття частина берега річки Сухий Омельник.