Глобинський район, Полтавська область

Відбулися громадські слухання

2 травня 2018 року  в селі Пироги в приміщенні місцевої школи відбулися громадські слухання  по врахуванню інтересів громадськості при розробленні детального плану території для будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Пироги Глобинського району.

В роботі громадських слухань брали участь керівники громади та були присутні  керівники району, старости старостинських округів громади, жителі навколишніх сіл. Під час проведення слухань звучали та обговорювались різні думки щодо доцільності і перспектив  роботи медичного закладу такого типу в селі Пироги.

За результатами громадського обговорення тривають подальші заходи щодо затвердження детального плану території та подання заявок на отримання державного фінансування цього проекту.