Дорогі ветерани, захисники, вдови, діти війни та земляки!

Дата: 08.05.2018 03:18

Щиро вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Низько схиляю голову в пошані перед подвигом наших батьків, дідів, рідних та тих, хто віддав життя за мирне небо над головою. Ваш подвиг - неоціненний, а біль і втрати, які ви пережили  - невимовні. Адже війна - це завжди трагедія, яка коштує життя мільйонам людей, завдає непоправних втрат цивілізації, культурі народу та кожній родині.

Тож від імені усієї Глобинської громади хочу висловити шану безсмертній славі старших поколінь, побажати нашим хлопцям-захисникам мирного неба та щасливої служби, та доземно вклонитися нині живим, хто проніс через війну любов до Батьківщини, бажання бачити рідну землю квітучою та заможною.

Бажаємо Вам мирного неба, міцного здоров’я, злагоди у родинах та благополуччя у кожному домі!

З повагою,
Глобинський міський голова    Станіслав Джусь