Питання захисту прав дітей та повнолітніх осіб на порядку денному

Дата: 10.05.2018 12:16

10 травня 2018 року в залі засідань міської ради відбулося засідання  Комісії з питань захисту прав дитини при виконкомі Глобинської міської ради та Ради опіки та піклування при виконкомі Глобинської міської ради під головуванням заступника міського голови Галини Токаренко.

В засіданнях взяли участь члени комісії, староста Жуківського старостинського округу Ольга Козіна, староста Опришківського старостинського округу Тетяна Садлівська, староста Бабичівського старостинського округу Станіслав Живолуп, представник Глобинської центральної районної лікарні Олександр Яременко.

На засіданнях розглянуто 7 питань порядку денного про виконання батьківських обов’язків щодо неповнолітніх дітей, встановлення днів побачень з дітьми одному з батьків, про надання дозволу на продаж майна, право власності якого належить малолітнім дітям та питання соціального захисту недієздатних осіб, які за станом здоров’я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

За результатами проведених засідань прийняті відповідні рішення, рекомендації, висновки, які будуть подані на розгляд виконавчого комітету для прийняття рішень до виконання.