До уваги дрібних та середніх агровиробників!

Дата: 15.05.2018 16:12

Департамент агропромислового розвитку Полтавської обласної державної адміністрації інформує, що в області діє Програма розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, відповідно до якої компенсується 30% вартості придбаної у поточному році нової малогабаритної самохідної сільськогосподарської техніки, виробленої в Україні, з урахуванням податку на додану вартість фермерським господарствам, сімейним фермерським господарствам, учасникам АТО, внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані на території Полтавської області.

З відповідним листом Департамент звернувся до голів обєднаних територіальних громад області.