Глобинці відсвяткували Всеукраїнський день вишиванки масовим флешмобом

Дата: 17.05.2018 15:45

17 травня для глобинців видалося незвичним. Чимало жителів міста прийшли цього дня на роботу чи навчання в національному українському одязі – вишиванках. Хтось поєднав вишиту сорочку із джинсами, хтось із діловими костюмами. Та головне дійство відбулося у центрі міста на площі біля пам’ятника Івану Глобі. Учасників акції щиро та сердечно вітав міський голова Станіслав Джусь. І полинула в небо пісня про рушник вишиваний, яку дружно виконали глобинці - учасники заходу.  Потім учні та вчителі закладів освіти Глобиного влаштували флешмоб «Глобинщина вишивана» із українською музикою та хореографічними композиціями. Діти, одягнені у яскраві вишиванки, завзято демонстрували танцювальні рухи, які повторювали усі бажаючі.

До патріотичної акції долучилися представники міської та районної влади, працівники підприємств, установ та організацій міста, звичайні перехожі, які цього дня з радістю одягнули вишиту сорочку чи сукню. Усі були вражені талановитим і неповторним дійством.

У заході взяли участь близько 300 глобинців. Масовість та яскравість заходу є підтвердженням того, що глобинці відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу.  Адже вишиванка – це символ, який єднає українців незалежно від місця, подій і обставин.