Глобинський район, Полтавська область

Розглянули актуальні питання життєдіяльності громади

18 травня відбулося засідання виконавчого комітету Глобинської міської ради, у ході якого розглянуто актуальні питання життєдіяльності громади.

Зокрема, про підготовку житлово-комунального господарства та бюджетних установ Глобинської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року; про надання дозволів на розміщення пересувних атракціонів і місць виїзної торгівлі; про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, що надаються через/та Центр надання адміністративних послуг виконкому міської ради; про заходи до Міжнародного Дня захисту дітей; про підготовку до оздоровчого періоду дітей Глобинської міської територіальної громади влітку 2018 року; про затвердження переліку проектів та проектних заявок, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад; про виділення одноразової адресної грошової допомоги громадянам Глобинської територіальної громади та інші.

З усіх розглянутих питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Засідання провів міський голова, голова виконавчого комітету Станіслав Джусь.