Найменші таланти Глобинської громади

Дата: 21.05.2018 15:54

17 травня 2018 року в Глобинському  ДНЗ №1 «Дзвіночок»  було проведено  міський етап обласного фестивалю дитячої творчості «Сузір’я талановитих дошкільнят». На свято завітала заступник міського голови Токаренко Г.В., яка щиро побажала всім номінантам гарних виступів та незабутніх вражень. Оцінювало виступи маленьких артистів компетентне журі, до складу якого ввійшли викладачі  Глобинської школи мистецтв та методисти відділу освіти виконавчого комітету Глобинської міської ради.

Розпочався фестиваль виставкою дитячих робіт гуртківців. Всі присутні змогли насолодитися переглядом малюнків про рідний край, родину, дитячі мрії, улюблених тварин та щасливе дитинство вихованців закладів дошкільної освіти Глобинської міської ради.

Святкова сцена,  чарівні ведучі, яскраві костюми маленьких зірочок, їхні посмішки, підтримка вихователів і керівників закладів створили неперевершену атмосферу творчого свята. Учасники фестивалю на сцені почувалися, як справжні артисти. Декламування віршів, танці, пісні - зачаровували і нікого не залишили байдужим.

Казкове дійство, учасниками якого були 106 дошкільнят Глобинської міської ради, відбулося за фінансової підтримки ФОП Череваня С.О. та директора ПП «Енергорембуд» Галагана О.О.  Дипломи, солодкі призи, подарунки, не аби як, порадували Переможцями  стали вихованці   Глобинського ЗДО №1 «Дзвіночок» з танцем «Таного», які і представлять нашу громаду 05.06.2018 на  обласному етапі фестивалю.

Фестиваль «Сузір'я талановитих дошкільнят» запалив багато маленьких зірочок. Сподіваємося,  що він буде впевненим стартом для юних артистів, які в майбутньому обов'язково поповнять ряди української зіркової еліти.

Методист міського методичного кабінету

відділу освіти виконавчого комітету міської ради

Обревко Людмила